2752
2734
دخترم سه و نیم ماهشه از صبح مدفوعش سبزه حس میکنم یه کم بدنش هم گرمه چجوری بفهمم تب داره یا نه ؟درجه تب و کجای بدنش بگیرم؟این درجه های روی پیشونی دقیقه؟ تو روخدا راهنماییم کنید امروز تنهام نمی تونم ببرمش دکتر
همسرررررم..... پسررررم...... دختررررم....همه ی دنیای من هستید عاشششششقانه و با تمام وجود دوسسسستتتووون دارررم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از این رو پیشونی ها دارم .جیوه ای هم دارم کجای بدنش بزارم که دقیق نشون بدم؟
همسرررررم..... پسررررم...... دختررررم....همه ی دنیای من هستید عاشششششقانه و با تمام وجود دوسسسستتتووون دارررم.
2731
عزیزم کار خاضی نمیخواد بکنی فقط هر دفعه صورت و دستای کوچلوشو با اب بشور و اگه دیدی مشکلی داره ببرش دکتر تا بررسی کنه علت چیه شاید ویروسی باشه باید دکتر گلو و گوشش را معاینه کنه
برای همسایت نور آرزو کن قطعا حوالی تو هم روشن خواهد شد.
پسر من الان یه سالشه والا تا 6 ماهگی مدفوعش سبز بود دکتر هم بردم دکتر گفت هیچیش نیست بعدشم اگه گرمه یه خورده دستو پاشو بشور نترس شاید یه ذره سرما خوردگی داره فقط استامینوفن کار سازشه که متناسب با وزنش بهش میدن اگر هم سرما خوردگیشو تبش که خدای نکرده خیلی بره بالا خودش انقد نق میزنه ا بفهمی
اخیششششششششششششششش راحت شدم