2733
2739
عنوان

ختم ازدواج

255 بازدید | 17 پست

سلام دوستان چ ختم یا دعا یا چله ایی خوبه برای ازدواج؟؟ که تجربه شده باشه و راضی هستید؟

ما به فضای مجازیی پناه می بریم که از سختیای دنیای واقعی خلاص شیم...

نمیخام ناامیدت کنم ولی خودتو خسته نکن تا وقتش نباشه هیچ اتفاقی نمیفته

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم چله حدیث کسا بامعنی و توسل ب امام جواد واسه ازدواج جواب میده تاپیکمم برو بخون انشاءالله حاجت ب ...

ممنون عزیزم،از ازدواجتون راضی هستید؟

این چله ها هم واسه خواستگار اومدن و واسه موانع ازدواج خوبه؟؟

چله عاشورا به روش آیه الله حق شناس خیلی نتیجه میده من مشکل دیگه ای داشتم که حل شد با چله عاشورا

اها ممنون عزیزم،سخت نبود؟ ابامی که عذر شرعی داشتید چیکار میکردید؟

2738
عزیزم چله حدیث کسا بامعنی و توسل ب امام جواد واسه ازدواج جواب میده تاپیکمم برو بخون انشاءالله حاجت ب ...

توسل به امام جواد چ جور کنم؟

من نائب گرفتم اون هفت روز پریودی رو نه سخت نیست فقط باید اون چهل روز کل شرایط چله رو تا حد توان رعای ...

اها ممنون گلم

ممنون عزیزم،از ازدواجتون راضی هستید؟ این چله ها هم واسه خواستگار اومدن و واسه موانع ازدواج خوبه؟؟

الحمدالله البته باید صبور باشی حدیث کسا رو با معنی بخون و اگر بتونی برای کسی بخونی بهتره مثلا برای ی بچه بعد هر بار ب آخرش رسیدی ب پیامبر بگو شما وعده دادی غم رو از جایی ک این حدیث خونده شه میبری و گفتی هر کس اینو بخونه ب حاجت میرسه و بعد حاجتت رو بگو و در آخر خدارو ب حضرت زهرا قسم بده ک حاجتتو رو بده بعد هر نمازت ۱۴ بار یا جواد و الائمه ادرکنی بگو و حاجت بخواه 

الحمدالله البته باید صبور باشی حدیث کسا رو با معنی بخون و اگر بتونی برای کسی بخونی بهتره مثلا برای ی ...

ممنون گلم ،دستت درد نکنه،برای بچه بخونم؟ یعنی چی گلم؟ 

یعنی اگ‌نتوانستی آدم بزرگ پیدا کنی ی بچه بیار کنارت براش معنیش رو بخون

اها ممنون،یعنی حتما باید معنی رو برای کسی بخونم؟؟

2706