2737
2734

برا درسی ک هیچیمم تهش ندارره و نداشتتت

چرا میگفت بدبخت میشی بیچاره میشی نمره هات بی ارزش میشه برام . کاش میمردم ‌ خدا یکم  کمکم میکرد . برا چی ایمقدر عذاب کشیدم😭😭😭

خاک‌توسرممممم  چرا زندگیم مث جهنمههه برا درسسسس درسسس . 

تهشم ب هیچ درد نخورد

اخرش من هیچی دویت و رفیق از دبیرستان برام نموند 

تو همونی که همش از سمپاد مینالی؟😶

والا ما که زنده و سالم در اومدیم ازش نمیدونم چرا تو اینطور میکنی

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

من یه ضربه خیلی بدی از مدرسه دوران دبیرستانم خوردم ولی انصافا مثل تو اینقدر خودمو به خاطرش اذیت نمی‌کنم 

به خودت بیا اینقدر ضعیف نباش

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
من یه ضربه خیلی بدی از مدرسه دوران دبیرستانم خوردم ولی انصافا مثل تو اینقدر خودمو به خاطرش اذیت نمی‌ ...

نه هیچ کس قد من اذیت نشده ‌ من هرکسیو میبینم دور و برم یه عالمه دوست و رفیق از دبیرستان داده من تو دبیرستان یه دوست داشتم اونم دانشگاه قبول شد تهران کلا منو یادش رفت. البته کلا  دوست صمییمیم نبودیم 

عزیزم حق داری

مامانت اشتباه میکنه...واقعا تو این دور و زمونه مث قدیما نیس که درس خوندن اونقدرا تضمین کننده آینده شغلی باشه

نمیگم بده ها

ولی نه اونقدر که بخوان اینقدر اذیتت کنن

کاش با یه عده از کسایی ک از دانشگاه سراسری فراغ التحصیل شدن حتی رشتهای خوب ولی الان یا بیکارن یا ناخون کارن یا اپراتور لیزرن یا شغلایی دارن ک ربطی به رشتشون نداره یا سراسری خوندن اما اونی ک آزاد خونده کار و حقوقش بیشتر و بهتره

یا حتی همین آرایشگران و بوتیک داران و مشاورین املاک یا شغلای دیگه ک شاید دانشگاه نرفته باشن اما حقوق بالایی دارن

اینا رو به مادرت نشون بده یا بخواه باهاشون حرف بزنه

من دوستام فارغ التحصیل شدن 90 درصدشون بیکارن یکیشم با پول باباش دفتر پیشخوان دولت زد

تو برو خود را باش
2706