2733
2739
عنوان

برفک دهان نوزاد درد داره؟

5807 بازدید | 20 پست

پسرم موقه شیرخوردن با حالت شکایت نق میزنه گریه میکنه و سینمو از, دهنش در میاره. دهنش برفک زده ممکنه ازاین باشه؟ نیستاتین براش زدم خوب نشد فقط میره و برمیگرده برفکا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عسل طبیعی طبیعی ها  یه لایه نازک بکش رو برفکها  رو نوک سینه ت هم وقتی خوابه بکش که اگه ا ...

نعععععع عسل برا بچه کوچیک مثل سمه میکشه بچه رو.تا یه سال ک کلا ممنوعه .حتی تا سه سال هم جدیدا میگن عسل ممنوع مگر عسل پاستوریزه

2738
نه راستش ولی شیشه و پستونک و قطره چکون هاشو ضدعفونی میکنم

وقتی شیر خودتو میخوره باید سینتو بشوری اگه نشوری دوباره از سینت ب دهن بچه انتقال پیدا میکنه

درخواست دوستی قبول نمیکنم🙃دخترم تموم دنیای منه👶❤❤❤
بیقراری میکرد وقت شیر خوردن؟ 

آره دیگه .نترس عزیزم چون تابستونه توام عرق میکنی سینتو مرتب بشور پستونک شیشه شیرشم بشور تا چن روز کم میشه کم میشه تا از بین میره .مال پسر من انگار برجسته شده بودن خیلی زیاد بودن

من دوتا پسرامو عسل زدم هنوزم زنده هستن دکتر طب سنتی بهم گفت دا

نمیدونم والا ولی درمانگاه گفت عسل ماده ای داره که معده بچه های کوچیک نمیتونه هظم کنه براشون مث سمه مسمومشون میکنه و میکشه .بزنین نت بخونین میبینید دیگع

احتمالا شما اونقد کم دادین ک یا مسموم نشده یا جزعی بودهنفهمیدید.من خودم دارم میخونم برا بهیاری درمانگاه تاکید دارن که به مادرها بگیم که حتی عسل خوردن دستشون عسلی بود بشورن تا یه وقت ندونسته نزنن دهن نوزادشون

نوک سینه رو تمیز و نیستاتین بزن و بعد هر بار شیرخوردن باید جوری رعایت کنی که دیه مجال رشد دوباره ندی

عسل طبیعی از ارتفاعات بکر کردستان را مستقیم از زنبوردار با تضمین بخرید asal_talaee_kurdestani@
2706