2733
2739
عنوان

خواهرانه کمک کنید بهم (ازدواج)

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 38 پست
اره رفتم  به نتیجه درستی نرسیدم  من خودم از شرایط زندگیمو مجردی راضیم ولی خو دوستش دارم ...

الان خوبه، 50 سالگی یا 45 سالگی رو تصور کن، تنها، پدر و مادری که احتمالا نیستن (آن شاالله که 120 ساله باشن ولی خود من مادرم 2 سال پیش فوت کرد) و خواهر و برادر، هر کی پی زندگی خودش هست، حتی دوستات، اونوقت چی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زن باید مستقل باش نه محتاج مرد گلم

عزیزم استقلال مالی با نیاز به همدم و نیاز جنسی و عاطفی متفاوت هست، آدمیزاد نیاز به همدم و همصحبت داره ولی اینکه مالی مستقل باشه یا هر اتفاقی مثل ازدواج نادرست باشه بتونه جدا بشه

من خودم دیر ازدواج کردم تو 35 سالگی تازه حامله ام، شاغل بودم و مسافرت مجردی و تفریح و کوهنوردی و غیره داشتم، ولی واقعا یه جا نیاز به همدم و همراه حس کردم. 

الانم اگر شوهرمم نباشه محتاج نیستم خونه و طلا و پس انداز دارم ولی واقعا این دو مورد با هم متمایز هست

عزیزم استقلال مالی با نیاز به همدم و نیاز جنسی و عاطفی متفاوت هست، آدمیزاد نیاز به همدم و همصحبت دار ...

ازدواج ادم رو محدود می کنه همه نیاز جنسی هم به دردسرش نمی ارزه اصلا چیز مهمی نیست

2731
واقعا؟🥺💔

به خدا بخاطر ترسام ۸ ساال عقب انداختم خیلی پشیمونم چرا با خودم اینکار کردم مطمعنم تو جوونی ازدواج میکردم خیلی قشنگتر بود اللن سنم ۲۸ خوب اونقد حس و حال بیرون و گشتن ندارم یا چهره ام اگ ۸ سال پیش عروسی میکردم مسلمن خیلی همه چی فرق دداشت

ازدواج ادم رو محدود می کنه همه نیاز جنسی هم به دردسرش نمی ارزه اصلا چیز مهمی نیست

اگر آدمت درست باشه، محدود نمیشی

مثلا من دوره مجردیم چه کاری میکردم که الان نمی کنم و محدودم

بهترین جراح ها یا میرهای خانم دیدم، که متاهل، تحصیلکرده با عرزه و پولدار، ما شونم ادامه میدن

کلی از آدم‌های مشهور، حداقل واسه تجربه شخصی میگم آدم نیاز به عمدم داره

بعدشم تو ایران یه مجرد چه گلی میتونه به سرش بزنه که متاهل نمی تونه؟! 

من از وقتی یادم میاد کار کردم الان حتی گرم کردن غذا رو بلد نیستم چجوری میتونم فشار زندگی رو تحمل کنم ...

منم مثل تو بودم یاد میگیری بابا کاری نداره البته من عقد کردم بیکار شد بودم ترجیح خودم بود ولی اشپزی کردن فقط فقط یک هفته یاد میگیری اصن کاری نداره کارات کمتر کن 

اگر آدمت درست باشه، محدود نمیشی مثلا من دوره مجردیم چه کاری میکردم که الان نمی کنم و محدودم بهترین ...

من یکیو می شناسم بچه ش طلاق گرفت نمیذاره دومی ازدواج کنه از بس چشمشون ترس برده

2738
من یکیو می شناسم بچه ش طلاق گرفت نمیذاره دومی ازدواج کنه از بس چشمشون ترس برده

تجربه بد بله، ولی برای منی که عشق و حال مجردی رو کردم و با شوهرم دوست بودم و شناخت پیدا کردم ازدواج کردم، راضی هستم

اینجا اکثرا زود ازدواج کردن و شغل یا گشتوانه ندارن، برای همین میگن ازدواج نکن، در حالی که ازدواج خوب عالیه، باعث آرامش آدم میشه