2410
2553
عنوان

خواهرانه کمک کنید بهم (ازدواج)

455 بازدید | 38 پست

من چند ماهه درگیر خواستگاری و نامزدیمم 

طرفم خیلی خوبه هم آقاس هم شرایطش خوبه خانواده امم قبولش دارند ولی از روز اول به خودش و خانواده ام گفتم نمیخوام ازدواج کنم حس میکنم از پسش بر نمیام 

هی گفتن حالا فلان جا بریم صحبت کنیم فلان جلسه رو بزاریم شاید نظرت عوض شد الکی الکی بردنش جلو 

به خودش میگم بابا من از پسش بر نمیام کلا بدم میاد از ازدواج میگه من پیشتم نمیزارم اذیت بشی یا مسئولیت گردنت باشه😑😑

حالا هر چقدر به روز عقد و رسمی کردن نزدیک میشیم من بیشتر ته دلم خالی میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
مشکلی با خودش اصلا ندارم  ولی من از خودم نمیبینم کلا متنفرم از ازدواج:/ اگه همین چند ساله بعد ...

اگه موقعیتش خوبه. وخودشم ادم خوبیه قبول کن شاید چند سال دیگه این موقعیت پیش نیاد برات 

2714
ازدواج لو لو نیست، چرا میترسی، از مجردی خیلی بهتره، مشاوره رفتی

اره رفتم 

به نتیجه درستی نرسیدم 

من خودم از شرایط زندگیمو مجردی راضیم ولی خو دوستش دارم شرایطشم خوبه نمیدونم چیکار کنم

مشکلی با خودش اصلا ندارم  ولی من از خودم نمیبینم کلا متنفرم از ازدواج:/ اگه همین چند ساله بعد ...

من مثل تو بودم ازدواج گریز شدید ۸ سالم با شوهرم دوست بودم هر بار در میرفتم یه اتفاق تو زندگیم اقتاد باعث شد بشینم فکر کنم و امسال ترسم گزاشتم کنار و عقد کردیم حالا میدونی چیه پشیمونم ک چرا زودتر نگفته بودم و ۸ سال عمرم تلف شد ازدواج خیلی خوبه من پشیمونم یه کار نکن پشیمون شی من همش میگم کاش سنم کم بود همون اول دوستیم ازدواج میکردم 

اره رفتم  به نتیجه درستی نرسیدم  من خودم از شرایط زندگیمو مجردی راضیم ولی خو دوستش دارم ...

شرایطش چیه؟

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )
2706