2737
2734
عنوان

خانما شما چی بپزم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 849 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من خودم وحشتناک دلم کپه میخواد ولی خب حوصله دردسرهاش رو ندارم مخصوصا چرخ کردن برنج همش‌میچسبه ب دستم ...

کپه چیه یا خدا

درجوانی پاک بودن شیوه ی پیغمبریست ور نه هر گبری به پیری میشود پرهیزگار
اول یه چای نبات و زعفرون بخورین بعدشم فسنجون😅

😁😁😂😂دیشب چای نبات خوردیم البته چای ن اویشن  بجز فسنجون خب فسنجونم  مرغ داره سرده دیگه

کـه دانـد بجـز ذات پـروردگـار...کـه فـردا چـه بازی کند روزگـار
2740
رب انار دارم ولی سیر نه؛رب انارم دوسال پیش خودم درست کردم به نظرت خراب نشده؟تو یخچال هستش

یکم بچش ببین مزه ش عوض نشده...

من مرغ رو اینجوری درست میکنم همسرم دوس داره.

مرغ رو باشعله متوسط بزار سرخ شه همزمان هم سرخ میشه و تاحدودی میپزه...

بعد پیاز و اگه داشتی سیر رو ریز خورد کن...

بعد رب گوجه و رب انار دیگه باتوجه و مقدار مرغت...اگه ملس دوس دارین ک باید ملس باشه تواین درستور پخت رب انار باید بیشتر از رب گوجه باشه...+نمک فلفل سیاه +زردچوبه+اگه داشتی زیره اسیاب بهش اضافه کن..بعد نصف لیوان اب (اگه دیدی مرغت پخته نقدار اب رو کمتر کن...)

بعد ی لایه پیاز و سیر بریز رو مرغ ی لایه اب رب و اینا ک قاطی کردی..همینجوری لایه لایه بریز...کره هم ۵۰ گرم اگه بیشتر هم باشه بهتر بریز توش..بعد بزار با شعله کم بپزه

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 
بچه ها ما این چن روزه همش غذاهای سرد خوردیم مث ماست و ماهی و برنج و ...همش سرد بودن میشه ی غذا بهم ب ...

خورشت بادمجون

خرما و ارده

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
2706