2733
2734

باعرص سلام واحترام

من کیکام اینقدر خوشمزه میشدن هنوز ازفر درنیاورده بودم نشسته بودن جای فر شوهرم ودوتابچه هام منتطرکیک.به محص بیرون اوردن از فر هیچی نمیموندهمشو میخوردن همون لحظه.منم خیلی ذوق میکردم.

الان نزدیک دوماهه کیک میپزم بوی خیلی بدی میده اینقدر که میریزمشون دور خیلی حیفم میاد.

دلمون تنگ شده برا کیکای خوشمزمون.علتشو کی میدونه بوی بد ازچی میتونه باشه?

تخم مرع و همه موادشو حتی همونروز تازه گرفتیم طبق مراحل همیشگی پختم اما بازم همون بو رومیده.

هل وگلاب ریختم توش بوش ازبین نرفت اما یکم کمترشد بوش.

کی میدونه معمارو چطور حل کنم?خیلی ناراحتم.

بزار سرد شه

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ی چیزیت تاریخش رد شده

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜
2731

وانیل بزن

شیر و از قبل یه قاشق بحوشون  شاید خراب شده

یا تو فر شاید غذا پختی بوش مونده

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
2738

ازفرت شاید توش چیزی پختی بوها موقع گرم شدن قاطی کیکت میشه 

ولی مال من بوی تخم مرغ میداد بعد گذاشتم تخم مرغ هامو ۱۵دیقه رو دور تند همزن بوش ازبین رف

کاربرخاموش بودم  ...........یهوروشن شدم                                              ↖↯↯سعــــی نکــــــن مـــــــــنو دور بزنی…خیــــــــــــلی ها پیش ✘مـــــــــــن✘دوره دیـــــدن..↯↯⇧⇩...........بلع اینجوریاس🤘↙↯↯گــفتم درجــریان باشــی..!!✘✘✘کاربری دونفرس

زرده و سفیده رو جدا کن سفیده رو انقدر بزن که سفت و خامه ای بشه رد پره ها روش بمونه بزار یخچال زرده رو با وانیل و شکر بزن تا کشدار و کرم بشه بقیه چیزام خودت بلدی وقتی همه موادو قاطی کردی تازه سفیده هارو از یخچال در بیاد در حد مخلوط شدن با مواد هم بزن اینکارو بکن بخدا اگه بو گرفت بیا هرچی دوس داشتی بگو

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2706