2733
2739
عنوان

دوستان کسی هست که تو ایران باشه پسرشو ختنه نکرده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4008 بازدید | 163 پست
تصور شومبول ختنه نشده حالمو ب هم میزنه😷😷😷😷

😂😂😂😂😂👍🏼

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=195988790]من پسرمو در آینده ختنه نخواهم کرد  بعدم چه مشکلی خارحی ها مگه چه مشکلی دارن &n ...

الان بعضیا که طبق دین حجاب کامل ندارن مسلمون نیستن؟

چه ربطی داره 

وزن اولیه ۶۸ وزن هدف ۶۴    💪🏻 زندگیت از جایی شروع به تغییر میکنه که یکبار برای همیشه تصمیم میگیری که واقعا تغیبر کنی    مهم نیست چقدر تو جاده اشتباه رفتی همین الان دور بزن.   

عزیزم الان تو خارج از کشور هم فهمیدن ختنه برای سلامتی مفید و ختنه میکنن

احتمال عفونت زیاد میشه و برای ازدواجش هم برای خانومش خوب نیستش

من بچم ۲۳ روزش بود ختنه کردیم الحمدلله خیلی هم خوب بود و زیاد ادیت نشد چند ساعت اولش فقط سخت بود الحمدلله

تا کوچیک ختنه کن بزرگ شه ادیت میشه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2731
نمیفهمم این روشنفکر بازیای اسکلانه چیه 

یکی این یکی واکس نزدن 

خدایی هییییچ چیزی نمیتونه بر علم پیروز بشه ، علم همیشه بهترین چیز برای انسان بوده و هست ولی نسل جدید از روی جهل میگن واکسن به درد نمیخوره و ... 

2738
از چندین هزار سال قبل توی مومیایی های مصر ختنه مشهوده  کی گفته خارجیا نمیکنن؟

اکثرا نمیکنن 

وزن اولیه ۶۸ وزن هدف ۶۴    💪🏻 زندگیت از جایی شروع به تغییر میکنه که یکبار برای همیشه تصمیم میگیری که واقعا تغیبر کنی    مهم نیست چقدر تو جاده اشتباه رفتی همین الان دور بزن.   
هیچ مشکلی پیش نمیاد . مگه خارجی ها ختنه نمیکنن مشکلی دارن؟  واقع بین باشیم بخاطر یک فرهنگ غلط ...

چ ربطی داشت؟؟؟ 😐

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕
منم خیلی دو دلم واس این کار حداقل تو سن کم این کارو نمیکنم میذارم 3 یا 4 سالش بشه 

هرچقدر سنش کمتر باشه اثر محافظتیش برای عفونت ادراری و سرطان بهتره اونموقع عذاب زیادی میکشه 

فقط یه کمک بود

ببخشید بعدم خارجی ها هر غلطی کردن ماهم باید بکنیم...

والا خود خارجیا جدیدا همون ماه اول تولد بچه رو ختنه میکنن  

ایرانیا تو خیلی چیزا جلو بودن ولی همین اسکل بازیا داره هی ما رو برمیگردونه عقب

الان بعضیا که طبق دین حجاب کامل ندارن مسلمون نیستن؟ چه ربطی داره 

حجاب ربطی به سلامتی  بدن نداره اما  ختنه  جلوگیری  میکنه از عفونت  

یکم زندگی کن! از مسیر لذت ببر....این لحظات دیگه تکرار نمیشن!🌱💜☘️💛
2706