2737
2739
عنوان

بچه های خواهر شوهرم 😨

744 بازدید | 32 پست

بزرگن 13و8ساله

وقتی میان خونمون عروسک های دخترمو خراب میکنن تیکه تیکه اشون کردن پشم شیشه هاش خالی شده کلی پول دادیم خریدیم عروسک گرون شده خیلی

دخترم هنوز به سنی نرسیده که بتونه خوب بازی کنه 

خیلی بهم فشار میاد 

مادرشون خیلی ادعاش میشه که بچه هاش مودبن 

وقتی میان کلا خونمو بهم میریزن 

چند بار گذشت کردم اما دیگ نمیتونم خودمو کنترل کنم

حالا اگه بچه هاش کوچیک بودن یه چیزی میذاشتم به حساب بچگیشون 

لیوان لیوان شربت و آب خالی میکنن رو فرشام

حالا اگه یه چیزی بگم آبرو برام نمیذارن 

پرستار مهربونم🥰

بزن ت دعنشون

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من باشم میندازمشون خیابون

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀

بچها تقصیری ندارن

مقصر مادرشونه باید دعواشون کنه 

شما اگه حرف بزنی میشی ادم‌بده 

شخصی جهنم را برایم اینگونه توصیف کرد: در اخرین روز زندگی ات  در روی زمین شخصی که از خودت ساخته ای. شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد.
2738

در اتاق بچتو از اول باید قفل میکردی من همش قفل میکنم چون بچم هم خودش خراب میکنه هم بچه های دیگه مادرشوهرمم خودش میدونه دیگه ناراحت نمیشه

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏

اول به من بگو وقتی بچت هنوز کوچیکه چرا اسباببازیهاش تو دسترسه؟🤔🤔🤔جمعشون کن بزرگه شد بده بازی کنه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706