2733
2734
عنوان

صبحونه مقوی چی میخورید

| مشاهده متن کامل بحث + 938 بازدید | 44 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

جو دو سر آب پز میکنید 

با اب بد مزه میشه. با شیر میزارم ۴ دقیقه میپزه 

شخصی جهنم را برایم اینگونه توصیف کرد: در اخرین روز زندگی ات  در روی زمین شخصی که از خودت ساخته ای. شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد.

نون پنیر گردو

سر شیر محلی

تخم مرغ

ارده و شیره خرما یا انگور یا انجیر

انجیر خیس 

عسل ۴ مغز 

اگه انرژیه زیاد میخوای اصلا صبحانه رو شیرین نخورخواب اوره

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌
2742
يه زمانى با شوهرم ساعت ٦ داشتيم صبحانه ميخورديم كره محلى و عسل و پنير محلى و پسته چايى دارچين و نبات ...

منم همینطور منتهی دخترم که اومده من و شوهرم قرار گذاشتیم هر کی زودتر بیدار شد چایی بزاره من معمولا یا خوابم یا خودمو میزنم به خواب😂

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
2740
[QUOTE=195988005]يه زمانى با شوهرم ساعت ٦ داشتيم صبحانه ميخورديم كره وای جیگر خانم 

خخخ

خدا از اين جيگرا نصيبت كنه دلت شاد شه عزيزم😁شوهرم امروز ميگفت نميخواى فكر بعدى رو كنيم؟!😯گفتم فعلا پريودم بذار تا بعد بهش فكر ميكنم😂😂والا خوش اشتهاس نميدونه من ارزو خواب دارم ميخواد تند تند ما رو درگير كنه😬😬

كــاش سرنوشت مــا جدا بود🖤
حال درست کردن ندارم مشکل اینجاست

نون و پنیر و گردو اگ باشه تا تو چشمام میخورم😂😂😂

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜
2706