2737
2739

بچه ها ببینید بزارید قشنگ براتون توضیح بدم بعد راهنماییم کنید.من دوس پسرم بهم گفته که با یه دختره درارتباطه که با هم دوست صمیمین.از همون اول اینو گفته بود منم خب باور کردم.بعد الان دوس پسرم دوهفته بود ازش خبری نبود‌من گفتم بزار به این دوستش پیام بدم بگم تکلیفمو روشن کنه.در هر صورت دختره حرف منو میفهمه‌.بهش پیام دادم گفتم من دوس دختر فلانیم اونم گفت شوخی میکنی و ایسگایی.من گفتم نه جدیم اونم گفت عزیزم من دوس دختر فلانیم😐آقا اینو میگی انگار یه پارچ آب یخ ریختن رو من.بعد پسره همون لحظه اومد پیوی و گفت که چرا رفتی به اون پیام دادی.ازت خواهش میکنم چیزی بهش نگو اون روانیه میزنه خودشو میکشه و اینا.منم چون اونموقع عصبانی بودم خیلی و میترسیدم یه کاری کنم که پشیمون بشم رفتم به دختره گفتم ایسگایی بوده.اما فرداش فکرامو کردم و رفتم همه چیزو به دختره گفتم.

این پسره فامیل ماعه.قراره دو سه هفته دیگه واسه همیشه از ایران برن.بعد یه مهمونی خداحافظی گرفتن.به نظرتون برم یا نه؟ اگر میخواین داستانو خوب بفهمین تو دو تا تایپیک قبلیم همه چی رو توضیح دادم.اینم بگم که هیچکس از رابطه ما خبر نداره و منم سنم کمه. اینجوریه که قراره با خانواده ام برم.حالا چه کنم برم یا به مامانم بگم بپیچونتشون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بچه ها اینم بگم که دیگه ذره ای دوسش ندارم که هیچ به اندازه تموم وجودم ازش متنفرم فقط میخوام جوری رفتار کنم که فک نکنه الان مثلا ناراحتمم و اینا.به نظرتون برم بیشتر روش کم میشه و میفهمه که بی ارزشه یا نرم

2706