2733
2734
عنوان

توروخدابیاین پسرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 602 بازدید | 88 پست

یاامام رضاخودت همه مریضاروشفا بده بچم انگار آب رف توروخدا براش حمدبخونین خوب شه خیلی حالش بده  

عضو گروه نارنجی فیت شو وزن اولیه ۷۰   وزن هدف ۵۸ دعاکنین برام عشقولیا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما به هر روشی هست قطره استامینوفنش بده. روش هم یه چی بده بخوره که مزه اش تو دهنش نمونه. من تو این جور مواقع میخوابونمش رو زمین و از یکی میخوام دستاش بگیره بعد دهنش باز میکنم و با قطره چکون میریزم ته حلقش و سریع یه کوچولو آب هم میدم بخوره. دکتر همیشه به من تاکید داشت مواظب تب بچه ات تا 5 سالگی باش که خدایی نکرده اگه رسیدگی نشه باعث تشنج میشه ولی بعد 5 سالگی خطر تشنج در اثر تب امکان پذیر نیست.....

2728
ببرم ببزنن براش

ببر دکتر بگو بزنم مشکلی نداره...منم دوسال کمتر بود براش زدن اب رواتیش شد انشالله برای پسرت هم بشه شفا یک سوم حتما بزنی

برادر جوانم عمل پیونده کلیه داره..محتاج صلوات ودعای شمام...توراخدا دریغ نکنید
حتما به هر روشی هست قطره استامینوفنش بده. روش هم یه چی بده بخوره که مزه اش تو دهنش نمونه. من تو این ...

پامیشه گریه میکنه دوباره می‌خوابه الان خوابید بیدارشه میدم هرجورشده بخوره

2740
هیچی بهتر از شیاف نیست تا بزنی تبش میاد پایین

یک ساعت میاره پایین بازمیره بالا تبش

وای روش هم عالیه دکترا این روش همراه با دادن قطره توصیه می‌کنند.. خیلی سریع تب پایین میاره

حتماانجام میدم

عزیزم نمیخوره چیه دهنش و باز کن با قطره چکون بریز تو حلقش یکمم بعدش آب بده

گریه کنه بهتر از اینه خدایی نکرده تشنج کنه

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
پامیشه گریه میکنه دوباره می‌خوابه الان خوابید بیدارشه میدم هرجورشده بخوره

نیم گرم دگزامتازون براش تزریق کنید آب رو آتیشه

لطفا با دلای پاکتون برای سلامتی مامان و بابام یه صلوات میفرستین💓💓🌸ممنون میشم.بهم بگین منم براتون بفرستم مهربونا