2737
2734
عنوان

توروخدابیاین پسرم...

| مشاهده متن کامل بحث + 602 بازدید | 88 پست
بهم گفت فردا باید تست کرونا بده من ترسیدم نبردم دیگه

کرونا نیست مطمئنن عفونته فقط عفونت مشخص نیست دلیلش چیه

لطفا با دلای پاکتون برای سلامتی مامان و بابام یه صلوات میفرستین💓💓🌸ممنون میشم.بهم بگین منم براتون بفرستم مهربونا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آزمایش خون اگه داده بزار ، استرس نگیر ولی خداکنه باسیل انگل نباشه خیلی نادره البته

جوابش مونده توماشین شوهرم ببخشید

عضو گروه نارنجی فیت شو وزن اولیه ۷۰   وزن هدف ۵۸ دعاکنین برام عشقولیا 
حتما دکتر ببر و شکمشو بزن بالا و اب لرم تاکید میکنم ولرم نه سرد تشنج کنه ..دستمال بزن تو اب ولرم بزن ...

حتما اخیرتان بده

2728
جوابش مونده توماشین شوهرم ببخشید

خونریزی تو مدفوع ، یه چیزایی سفید رنگ نازک تو مدفوع نداشته؟

لطفا با دلای پاکتون برای سلامتی مامان و بابام یه صلوات میفرستین💓💓🌸ممنون میشم.بهم بگین منم براتون بفرستم مهربونا
استارتر عزیز  اول اینکه استرس نگیر چند تا راهنماییتون کنم چیزی که به اسم پاشویه تو جامعه میچر ...

مرسی خدا خیرتون بده 

2740
مرسی خدا خیرتون بده 

قبل تب کردن دل پیچه نداشت؟ قبل تر کاهو ، کلم ، بروکلی نشسته یا خوب شسته نشده چیزی نخورده؟

من برم ببینم میتونم تبشوبیارم پایین بازمیام خبرمیدم بهتون دستتون دردنکنه

نه هیچی

چیزی تو گلوش نیست فکر کنم لوزه هاش متورم شده اونجوری احساس میکنی طبیعیه به خاطر تب لنف ها متورم بشن