2737
2739
عنوان

دوستم خیانت شوهرشو فهمید رفت پشت در خونه شوهرش زن صیغه ایش رو دید....

| مشاهده متن کامل بحث + 1292 بازدید | 73 پست
جدا شه به نفعشه شوهرشم بره پیش همونا بچه هم داره؟

ارره

تیکر تولد یک سالگی پسرم ❤❤❤هدیه خداس بین همه تنهایی هام خدا جواب دعاهام رو داد خدایا ازت ممنونم خدایا مراقب بچم باش و سالم بدستم برسونش اخه خودت میدونی چقد عاشقشم 💓 عزیزمامان خیلی دوست دارم مرسی هستی مرسی آرامشو برام اوردی ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا اسم خیانت مرد میشه

میگن من کم نزاشتم ، یا فلانی کم نزاشته تو رابطه

یعنی اگه کم بزاره جا داره واسه خیانت!!!

چرا زنها اینطوریم؟؟!!

چرا به خودمون رحم نمیکنیم؟!

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2731

دوستت چندسالگی ازدواج کرده با اون اقا؟

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  
همینه میگن نزارید شوهرتون تو یه شهر دیگه کار کنه بگو طلاق بگیره تمام حق و حقوقشم بگیره 

اگ مهریرو نداد چی

تیکر تولد یک سالگی پسرم ❤❤❤هدیه خداس بین همه تنهایی هام خدا جواب دعاهام رو داد خدایا ازت ممنونم خدایا مراقب بچم باش و سالم بدستم برسونش اخه خودت میدونی چقد عاشقشم 💓 عزیزمامان خیلی دوست دارم مرسی هستی مرسی آرامشو برام اوردی ...

پلیس اومد چیکار کرد 🤔 شوهرش چی گفته چیکار کرده 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
2740
پلیس اومد چیکار کرد 🤔 شوهرش چی گفته چیکار کرده 

نمیدونم نکفت 

اگ مهریرو نداد چی

نمیتونه نده که بگو دوستت بدون اینکه به شوهرش بگه خیلی زود همین فردا بره توقیف اموال بگیره 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
ارره

بیچاره طفلکی جامعه رو فساد برداشته مرد متاهل با چند تا زن بعد میگن کشور اسلامیه

شاید آن روز ک سهراب نوشت تا شقایق هست زندگی باید کرد خبر از دل پررنج گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت چه گل شقایق و میخک و یاس زندگی اجباریست
دوستت چندسالگی ازدواج کرده با اون اقا؟

۱۸

2706