2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
طبیعیه  منم اوایل روزی ۳ بار میدیدم !

من روزی ۱ بار 

انقد می‌خوام ببینم تا حالم ازش بهم بخوره 🤣

ولی خب فیلم عروسیه هیچوقت حالم ازش بهم نمی‌خوره 🙄😁

بـمانی برای دلم تا به همیـشه...🤍🧿
خوشبحالت من حتی یبارشم ندیدم چون یاداور خاطرات تلخه

دقیقا من 

اصلا ندیدم 

یادمه کلی گل گاو زبان و بابونه خورده بودم فقط اون شب شاد باشم و بگذره 

ما شهر محل کار و زندگیمون با خانواده هامون فرق داشت . من خودم تو عروسی مثل یک مهمون بودم . آخرین نفر رسیدیم اون شهر و اولین نفر اومدم بیرون 

همه چیز هم خانواده همسرم انتخاب کرده بودن از تالار و دسته گل و ماشین و آرایشگاه و همه چیز .....

من فقط لباس اونم از شهر محل زندگی گرفتم بردم . اونم چون سایزم رو نداشتن 

چیه متنفرم از این مراسم مزخرف واسه نشون دادن خودشون به فامیل ..... من گفتم عروسی نمی‌خوام خانواده همسرم گفتن نمیشه (احتمالا فکر کردن بعد بقیه میگن این دختر مادر نداشت واسش کم گذاشتن!!!)

آرایشگاه افتضاح بود اینقدر که اگر خودم آرایش کرده بودم بهتر بود

....

اوف نگم . فقط یک شب خوش گذروندم مثل یک مهمون و تمام ولی سر آرایشگاه خیلی حرص خوردم اینقدر که کسی جرات نداره اسم اون شب رو بیاره ..... 

2738
حالا امروز قرار بود دختر داییم و زنداییم بیان ببینن که نشد

میخای بجا‌شون خودت دوباره  ببینی؟ 😂

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
من روزی ۱ بار  انقد می‌خوام ببینم تا حالم ازش بهم بخوره 🤣 ولی خب فیلم عروسیه هیچوقت حالم ازش ...

حالا بزار چند ماه دیگه بگذره ببینم دوباره نگاه میکنی 😄

من ریشه دارم وتو بدترین شرایط هم جوونه میزنم :) 💚
دقیقا من  اصلا ندیدم  یادمه کلی گل گاو زبان و بابونه خورده بودم فقط اون شب شاد باشم و بگ ...

من فقط اون شب گریه و بغض و پشیمونی ولی فایده نداش شوهرم همش اخم میکرد چپ چپ خاموادشم محل نمیدادن موقع رقص از ناراحتی بد رقصیدم الکی دستمو تکون میدادم شوهرم گف فقط همینو بلدی کلی غر و وای چ شبی بقیشم اگه میشد میگفتم ولی نمیشه 

من فقط اون شب گریه و بغض و پشیمونی ولی فایده نداش شوهرم همش اخم میکرد چپ چپ خاموادشم محل نمیدادن موق ...

امیدوارم زندگی الانت خوب باشه 

منم همسرم فهمیده بود از آرایشگاه راضی نیستم سر حال نبود 

مهم نیست 

یک شب که کل زندگی آدم رو نمی‌سازه

شب‌ها و روزهای بعد خوشگلی های خودش رو داره 

اصلا مهم نیست 

امیدوارم اینقدر خوشبخت باشی که اصلا یادت نیاد فیلم کجا هست ،😂🤪

امیدوارم زندگی الانت خوب باشه  منم همسرم فهمیده بود از آرایشگاه راضی نیستم سر حال نبود  ...

الان بد نیس ولی پشیمونم نیس مجبوریم بهش فک نکنیم من ک اون فیلمو پیدا کنم نابود میکنم ولی شوه م قایم کرده ان شاالله توام تا ابد خوشبخت باشی

2706