2737
2734
عنوان

لاغریه شدیدم توی شیردهی

139 بازدید | 23 پست

دوستان دخترم ۱۵ ماهشه من تا الان ۱۵ کیلو لاغرشدم هرکی میبینه میگه واااای چقد لاغرشدی چیکار کنم یکم چاق شم هیچ داروییم نمیشه مصرف کرد قدم ۱۷۰ وزن ۴۵

میشه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستی

خوش بحالت چی کار می کنی لاغر میشی

من مادر یک پسر دیابتیک هستم و در حال حاضر تنها ارزوم پیدا شدن درمان قطعی دیابت است تا از تزریق انسولین راحت بشیم بچه طفل معصومم سوراخ سوراخ شده  😭😭😭😭ای کاش اگه ۱روز از عمرم مونده باشه ببینم که درمان دیابت پیدا شده میشه واسه شفای پسرم یه حمد مهمونم کنین دعا کنین زودتر خوب شه 🙏🙏🙏 😔😔😔 اگه کسی در مورد درمان دیابت یا هرچیزی اطلاعاتی داشت به من بگه ممنون میشم هر عمل کز خیر و شر از ادمی سر میزند ان عمل مزدش به زودی پشت در، در میزند👌👌👌👌 میشه مو رنگ کرد میشه چشم رو لنز گذاشت میشه لب رو پروتز کرد حتی میشه هیکل رو هم درست کرد اما لامصب این قد بلند دست نیافتنی است پس به افتخار ما قد بلندا 💃💃💃💃 پسرم و همسرم شما تنها دلیل حال خوب منین 😍😍😍😍 👏👏👏👏 ادم های با منطق ضعیف با من بحث نکن  و در اخر در خواست دوستی قبول نمی کنم حتی شما دوست عزیز 🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظر من تو پاییز دخترت رو از شیر بگیر

تا ۱۸ ماه کافیه شیر دهی

بعد از شیردهی هم خود به خود وزنت اضافه میشه نگران نباش

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊

تو بگو چیکار کردی انقدر لاغر شی ماهم لاغر شیم حداقل. عزیزم بچتو از شیر بگیر من تا یه سال شیر دادم خودتو نابود نکن بچتم غذاخور میشه ولی تو تو۴۰ سالگی یه زن با پوکی استخوان و ارتروز و ضعف جسمی شدید و خستگی میمونی

2740
فعلا اصلا چاق نمیشی من بچه شیر دادم تا وقتی ازش گرفتم ۲۰ کیلو کم کردم حتی از زمان مجردی هم لاغر تر ...

سه ماه دیگ میگیرم حتما

به نظر من تو پاییز دخترت رو از شیر بگیر تا ۱۸ ماه کافیه شیر دهی بعد از شیردهی هم خود به خود وزنت ا ...

اره میخوام بگیر همون ۱۸ ماه

تو بگو چیکار کردی انقدر لاغر شی ماهم لاغر شیم حداقل. عزیزم بچتو از شیر بگیر من تا یه سال شیر دادم خو ...

هیچ کاری نمیکنم تازه بیشترم میخورم ولی همش شیر میشه و بخاطر شیطنت بچم فعالیتم بیشتر شده

تو بگو چیکار کردی انقدر لاغر شی ماهم لاغر شیم حداقل. عزیزم بچتو از شیر بگیر من تا یه سال شیر دادم خو ...

میگن گناه داره اخه تا۱۸ باید بدم😔

2706