2737
2734

اولا ک وقتی میگه کم بریز کم بریز ب جهنم بزار بی مزه بخوره. 

دوما وقتی داد زد اسرار چی نیکتی باز بخوره. لیوانم باید میشکستی تو سرش

سوما برادرشوهرت با کلمه شما گوه نخور خفش میکردی

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
شوهرم که داد زد روی این رو هم باز کرد

من شوهرم جلو کسی بهم بی احترامی کنه جوابشو میدم ک بقیه ب خودشون این جرئت رو ندن بهشم گفتم تا وقتی احترامم نگه داری منم نگه میدارم 

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲

باهمون داد اول باید دیگه بهش محل نمیدادی.چرا دوباره اصرار کردی...به برادرشوهرت هم باید همون لحظه میگفتی توی موضوعی که به شما مربوط نیست دخالت نکن و صحبت نکن.من داشتم با شوهرم حرف میزدم.

من همون جا شربت آبلیمو رو پرت میکردم روی زمین...میگفتم میخوای بخوری از روی زمین جمع کن بخور...  

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

من همون جا شربت آبلیمو رو پرت میکردم روی زمین...میگفتم میخوای بخوری از روی زمین جمع کن بخور...  

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2738

بعید میدونم قاطی تر از شوهر من باشه ولی تا حالا سرم داد نزده چون دست رو نقطه ضعفش نمیذارم 

چیزی که میگه رو در لحظه انجام بده میدونی که اخلاقش اینه 

فقط راهش اینه که ظاهری هم شده همه چی به حرف اینا باشه 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
بزار  چ بی ادب و جوگیرن ولی توام کاش اصرار نمیکردی نمیخوره ک نمیخوره.والا اصن نباید هیچیو ا ...

اصرار نکردم

گفتم بخور ببین که آبلیموش زیاد نشده

بعدشم من با شوهرم بودم

نه داداشش که یهو پرید وسط

بخدا داداشش هم از این یاد گرفت

⁦ ⁦❤️⁩میشه یه صلوات مهمونم کنی؟⁦❤️⁩
2706