2733
2734

من خواب دیدم شوهرم با عروس عمش ک خیلی رفت امد داریم رابطه دارن جلو چشم خودم

چشم شوهرم بسته بود خودم دختره رو هل دادم توی بغلش اونم متوجه نشد ک منم بغلش کرد بوسش کرد 

بعد خانمه هی خجالت میکشید اما انگار خیلی تمایل داشت ب رابطه با همسرم 

نمیدونم چرا خودم توی خواب بهش کمک میکردم ک خجالت نکشه و برن پیش هم بخوابن ک ب هم نزدیکشونم کردم

جالب اینه توی واقعیت هم این خانمه یه جورایی هست و بدش نمیاد ک صمیمی بشه چون چندبار ک اومدن پیشمون یه لباسای تنگ میشپوشه و هی جلوی شوهرم خم و راست میشه یه بارم ب شوهرم گفت کمرم درد میکنه شوهرم بلد نیست ماساژ بده میشه تو ماساژ بدی من خودمم نشسته بودم و ازچند نفر شنیدم ک راحت پا میده برای دوستی 

از صبح ذهنم درگیره این خوابه

،😐برو روانشناسی طبیعی نیس

من یه دختر شاد مهربونم😍زندگی برام هر لحظش شگف انگیزه ⁦❤️⁩دلم میخواد لابلای کتابایی که با خوندم اونا تبدیل به یه دکتر با وجدان میشم غرق شم🥰گاهی وقتا توی صحرا ذهنم می دوام خیلی تند خیلییی که یکدفعه یه انسان اشنایی رو میبینم اونیکه تا حالا ندیدمش ولی برام اشناش 😍😍⁦❤️⁩البته هنوزم نمی دونم کیه 😂با هم میدوییم خیلی تند خیلیییییی موهاو دامن توی هوا در حال پروازند 😃میرسیم به یه کوه که پر از درخت و گل روش هست در حالی که دست همو گرفتیم میریم روی کوه😍😍وقتی از اونور کوه پایین اومدیم یه دختر کوچولوی نازو مهربون😘با یه پسر کوچولوی ماجراجوی هم همراهمون پایین میان ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦

بیشتر خوابایی که میبینیم چیزی هست که ذهنمون خیلی درگیرشه و توی ناخودگاهامون هست

پس حتما یه چیزایی توی دهنت بوده و خیلی بهش اهمیت نمیدادی تا اینکه خوابشو دیدی

سعی کن رابطتونو باهاش کمتر کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بیشتر خوابایی که میبینیم چیزی هست که ذهنمون خیلی درگیرشه و توی ناخودگاهامون هست پس حتما یه چیزایی ت ...

یعنی چی گلم متوجه نشدم

البته سر اینکه چرا این خانم این مدله خیلی با شوهرم دعوا کردم

یعنی چی گلم متوجه نشدم البته سر اینکه چرا این خانم این مدله خیلی با شوهرم دعوا کردم

بیین خوابا مون به مسائل روزمره خیلی مربوطه

مثلا اگه شما کل روز به یک نفر فکر کنی و ذهنت واقعا درگیرش باشه به احتمال خیلی زیاد خوابشو میبینی

حتی گاهی مستقیم و واضح به اون موضوع(مثلا همین خانمی، عروس عمتون) فکر نمیکنید اما اون ادم گوشه ی ذهنتون هست و همچنین توی ناخوداگاهتون

و خب شما خوابشو میبینید، پس وقتی همچین خوابی رو دیدی حتما چیزی از اون خانم دیدید یا به این موضوع خوابتون فکر کردی و این مسئله‌ی رابطه‌ی اون خانم و با همسرتون گوشه‌ی ذهنتون هست

بهتره رابطتونو با اون خانم کم کنید یا با یه مشاور صحبت کنید