2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خیلی خستم و افسردم، ضربه روحی شدیدی خوردم که نمیدونم چجوری باید از شرش رها بشم. 

بخیلی ها که گفتم میگن تو هم مثل خودش باش خیانت کن😰اما من نمیتونم چون آدمش نیستم

فقط میخوام ازشرش راحت بشم

چون از سن مادر شدنمم داره میگذره وچون باهرزه ها می‌خوابید دلم نمیخواد ازش بچه داربشم🤕🤕😰😰

تو رو خدا کمکم کنید

یه راه کار بهم بگید که سریع بتونم ازش جدا بشم 😭😭😭😭

2738
از چه جهت بد؟ قابله جبرانه جبران کن اگه نه نوشتن کمک میکنه تخلیه بشی و از ذهنت بیاری رو کاغذ و دور ...

تایپیک قبلیمو میشه بخونید، نی نی یار محترم قفل کردن. فقط من راهنمایی میخوام، قصد بدی ندارم. چون اطرافم آدم عاقل پیدا نمیشه اینجا تایپیک زدم

نمیدونم مشکلت چیه اگه خودت دچار اشتباهی شدی که سعی کن خودتو ببخشی اگه اتفاقی دیگه یا شخص دیگه ای باعث شده که غصه هیچ چیزی که دست تو نیست رو نخور چون بی فایده است و یه چیز دیگه بدون که این شب صبح میشه چه تو گریه کنی غصه بخوری یا بخندی و اروم باشی و راحت بخوابی دنیا کار خودشو میکنه پس سخت نگیر

دوخت و اجرای سفارشات گلدورزی🪡🧵ارسال به سراسر کشور 
خیلی خستم و افسردم، ضربه روحی شدیدی خوردم که نمیدونم چجوری باید از شرش رها بشم.  بخیلی ها که گ ...

بایه مشاورحقوقی مشورت کن عزیزم چیزی بذهنم نمیرسه.

کاربری دوممه😊یهو ترکیده شدم😐یه صلوات مهمونم میکنین؟ 
2706