2733
2734
عنوان

دبی...دوستانی که دبی رفتن ...

846 بازدید | 22 پست
سلام ایشالا حدود 20/25 روزه دیگه میخوایم برای اولین بار با شوهری بریم دبی ..یه سفر 3 روزه.. دوستانی که رفتن لطف کنن بیاین و راهنمایی کنن.. کجا بریم تو این سه روز.. راستی نمیخوایم خرید کنیم شاید پاساژ بریم بگردیم ولی خرید نمیکنیم.. اینو گفتم که فقط جاهای تفریحی که تو این سه روز میشه گشتو بگین...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حتما وایلد وادی و حتما حتما فراری پارک برید،این دوجا خیلی مهمه،،،اگه جت اسکی دوس دارید از لیدرتون بپرسید که ببرنتون ،،،اونم خوبه،،،اگه دیسکو دوس دارید دیسکو هتل داوپالاس خیلی خوبه چون ایرانی کم داره،،،چن تا پارک ابی داره که بهترینش وایلد وادیه
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
البته بستگی داره هتلتونم کجا باشه،ما هتلمون داوپالاس بود که تورهای ایرانی نمیرن مگه اینکه خودت درخواست کنی و واقعا راضی بودیم
اهان سافاری هم برید،بعد میبرنتون یه جایی با شام و قلیون مجانی که رقص شمشیر و از اینا داره ،اگه اهل نوشیدنی هستید با خودتون ببرید چون وسط صحرا واقعن گرونع،،،اونجام میتونید تخت vip بگیرید که عالیه،،،
2738
من خیلی دبی بودم و کارم اونجاست ولی جاهای تفریحی اش رو اصلا بلد نیستم . چون فقط محل کارم رو میرم و خونه که دور از دبی هستش . به نظرم دبی مال رو برین از مترو هم میتونین استفاده کنین
گفت آن یار کز او گشت سر دار بلند جرمش این بود که اسرار هویدا می کرد
باغ گل رو برید همینطور مدینه جمیرا مراکز خریدی که جنبه دیدنی داره وافی مال ابن بطوطه و دوبی مال و امارت مال هستش که به ترتیب جاذبه های گردشگری نوشتم
خداوندم: دستهای مهربانت را همیشه روی شانه ام احساس میکنم به خاطر همه با من بودنت، مهربانیت،سپاسگذارم
2706