2737
2739
عنوان

مزون دارا اوضاع کار چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12565 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی ک خیاطی و طراحیش حرفه ایه ، چقدر سرمایه اولیه نیاز داره واسه شروع؟

من یادمه ساله ۹۵ کله سرمایمون با دوستم بجز رهن مغازه نزدیک ۶۰ بود 

الان نمیدونم اما دیگه با توجه به همه چی همون چندبرابرم کنی کمه کمش ۲۰۰ میخاد 

ما طراحی نداشتیم خودمون لباسو از تولیدیای تهران میخریدیم و اجاره میدادیم .اگه کسی میومد مدل میداد ،میدادیم براش تو تهران میدوختن یا اینکه از ژورنال انتخاب میکرد و همون کارو میاوردیم 

2728
چجوری باید از کش رفتن طرح ها جلوگیری کرد؟

ما کلا جلوی ویترین مغازه پرده کشیدیم موقع بستن مغازه دیگه پرده ویترینو میکشیدیم 

کارایی که تن مانکن بودم داخل مغازه بود زیادمعلوم نمیشد چراغا خاموش میشد 

ما کلا جلوی ویترین مغازه پرده کشیدیم موقع بستن مغازه دیگه پرده ویترینو میکشیدیم  کارایی که تن ...

سلام عزیزم من هم میخوام مزون لباس عروس بزنم مث شما یعنی طراحی نکنم برم از جای دیگه بیارم بنظرت خوب میشه یعنی میگیره کارم و اینا دارمدش چطوره؟ 

سلام عزیزم من هم میخوام مزون لباس عروس بزنم مث شما یعنی طراحی نکنم برم از جای دیگه بیارم بنظرت خوب م ...

سلام .اصل کارت اینه بدونی از کجا بیاری کارای مغازتو .فن بیانت چقدر بالا باشه که بتونی با مشتری کنار بیای .کارای مزون داری سخته ولی بلدی بشه درآمدش خیلی خوبه

سلام .اصل کارت اینه بدونی از کجا بیاری کارای مغازتو .فن بیانت چقدر بالا باشه که بتونی با مشتری کنار ...

سلام عزیزم وقتتون بخیر 

به نظرتون خیاطی وه طراحی و دوخت  لباس رو انجام میده درآمدش خوبه¿

2740
سلام عزیزم وقتتون بخیر  به نظرتون خیاطی وه طراحی و دوخت  لباس رو انجام میده درآمدش خوبه¿

سلام قربونت عزیزم .اگه شناسه باشه آره خوبه اما اگه بخواد تازه وارد اینکار بشه باید یه مدت ضررشو بکشه تا کم کم جا بیفته 

داغم تازه شد 😭 ۲۱ سالگی مزون داشتم البته شریکی مربوط میشه به ۴ سال پیش که مجرد بودم عالی بود همه چی ...

سلام کاش بشه به منم یاد بدید

من انلاین کار میکنم به صورت سفارشی از ترکبه جنس میارم تو اینستا پیج دارم

میخوام برم از ترکیه و دبی بیارم مزون بزنم تو شیراز