2737
2739

فرق اینکه با کنکور توی دانشگاه قبول بشی با اینکه بدون کنکور رشته ای رو تو دانشگاه قبول بشی‌چیه؟؟

اگه مدرک هاش هیچ فرقی نداره و کسیم نمیفهمه بدون کنکور رفتی دانشگاه پس چرا میگن اینده ادم تباه میشه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دانشگاه رفتن و لیسانس گرفتن مهم نیس

مهم اینه که رشته ای که میخونی بازار کار داشته باشه

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

نمیتونی انتقالی بگیری دانشگاهای دیگه 

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
چون رشته هایی هستن ک بازار کار جالبی ندارن 

ن اصن قبول ندارم

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔
2738
بچه ها دانشگاه پیام نور بدون شرط معدل و رتبه کنکور هم میشه ثبت نام گرد؟؟

ورودیش اسونه خروجیش سخته 

غیرانتفتعی برو

ولی خیلی از رشته های کنکور رو داره مثل حقوق روانشناسی

اره ولی نسبت ب پیراپزشکی بازار کارشون کمتره ولی در کل رشته های خوبین 

و اینکه تو بری کنکور بدی روانشناسی قبول شی یا با معدل قبول شی فرقی نداره 

و امید از پیلہ هاے مردہ هم پروانہ مے سازد . ‌.🦋💫
ستی در چ حالی اوضاع درست چطوره؟

نگم برات🤕💔😢

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2706