2752
2734
عنوان

الان فقط نیاز دارم یکی بیاد بگه نگران نباش خوب میشه😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 39 پست

عزیزم یک از آشناهامون پدرو مادر هر دو کم حرف پسرشون نزدیک چهار سالش بود حرف نمیزد اصلا بردش خونه فامیلاشون یه چند هفته نبودن بعد برگشتن حرف میزد البته کلمه کلمه مادرش میگفت کلی با بچه ها بازی کرده باهاش حرف میزدن اینم کم کم کلمه گفته دیروز دیدمش بعد چند وقت از من تمیز تر حرف میزد خداروشکر خوب شده بود نگران نباش تا میتونی باهاش حرف بزن شعر بخون قصه براش بگو خوب میشه نترس عزیزم

(کاربر سابقم)شیره ژنی کم و لکستان😍😍😍
2731
در حد کلمه های اولیه مثل بابا و مامان وآب هم نمی گه؟؟ خودتون تو خونه باهاش حرف می زنید؟؟ سعی کن زیاد ...

گاهی مثلا میگه ماماماماما.ولی منو صدا نمیزنه.تو خونه باهاش حرف میزنم تلویزیونم زیاد نمیبینه

چرا تخم کفتر  نمیدی بخوره 

پسر خواهر شوهر منم میگن دیر زبون باز کرد ولی مشکلی پیش نیومد

براش قرآن زیاد بخون 

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
ان شاءالله.التماس دعا🙏

پسر منم خیلی مشکلات داشت 16 ماهشه 12 ماه اسیر راه بیمارستان بودم 

یک تجربه عالی بدست آوردم اونم اینکه شما به عنوان مادرش تنها کسی هستی که بعد از خدا میتونه بهش کمک کنه تا هر کاری انجام بده 

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 

سلام.من یه چیزی بگم شاید خودتون بگیره.من دخترم تا حدود نزدیکی دو سالگی خوب حرف نمی‌زد با تخم کفتر راه افتاد واسه خودمم عجیب بود.درمانشو‌پیجیری کن‌تخم کفتر هم بده .یه موقع درمانهای قدیمی به خاطر گرمی جواب میده.منتها حواست به واکنش الرژیکش اگه داره باشه

سلام.من یه چیزی بگم شاید خودتون بگیره.من دخترم تا حدود نزدیکی دو سالگی خوب حرف نمی‌زد با تخم کفتر را ...

سلام عزیزم.به کل ماکیان و پرنده ها و تخم هاشون آلرژی شدید داره

2706