2733
2739
عنوان

سوتی ها😅

158 بازدید | 16 پست

از سوتی های بامزه ای که دادید بگید😅

من خودم سوتی زیاد میدم.اما یه بار که خیلی باحال بود.

من پسرعموم روم کراش داشت.و از وقتی این رو به گوشم رسوندن من از هر طریقی سعی میکردم کاری کنم ازم زده بشه.چون به شدت ازش بدم میومد و اگه میومد خاستگاری به خاطر شرایط خوبش نمیتونستم بهانه واسه ردش پیدا کنم.یه بار بهش گفتم که جدیدا به یه قرصی اعتیاد پیدا کردم.بنده خدا رنگش پرید گف کمکت میکنم ترک کنی فقط بگو به چی اعتیاد داری.منم زیاد اسم مواد ها رو بلد نبودم اما نمیخواستم ضایع بشه.گفتم پیتون.گفت پیتون چیه اسمش رو نشنیدم.گفتم همینا که میریزن تو چپق و میشکن.اونم خندید گفت من رو سر کار نزار ترسیدم.ولی خداروشکر چون تو ایسگا کردن بقیه سابقه دارم زیاد ضایع نشد😅

جریان عاشقیش ب کجا رسید

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کنار بابام نشسته بودم داشتیم میگفتیم میخندیدیم ی چیزی گفت خندیدم جوگیر شدم اومدم دستمو بزنم رو پاش خورد اونجاش😕

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
😂هنوزم کراش داره؟

نمیدونم والا.دیگه زیاد جلو چشماش نمیرم بلکه از سرش بیوفته🤣ولی تو مراسم پدربزرگم همه اش با جعبه دستمالی کاغذی دنبالم بود که اشکام رو پاک کنم🤣دیگه جدیش نمیگیرم.مادرم با مادرش خیلی نمیسازه اون رو بهونه میکنم😅

اوایله ازدواجم چون آشپزیم صفر بود و به عمرم پا توی آشپزخونه نذاشته بودم یه بار تصمیم گرفتم قیمه بپزم و لپه نداشتیم به همسرم گفتم میخوام قیمه بپزم از این گردالی زردا که میریزن توی قیمه بخر🤦🏻‍♀️ 😁

تو فقط وقتی به قدرت نیاز داری که بخواهی کارِ مخربی انجام دهی، در غیر اینصورت      ❤️عشق❤️ برای انجام هر کاری کافیست.
2738

۱۲ سالم بود تا حالا کسی شماره نداده بود از دندونپزشکی اومدم بیرون کشیده بودم دندنمو باند روش بود حرف نمیزدم پرخون بود

تو ی مغازه مامانم داش خرید میکرد از دم درش میوه اومد دستچین کنه پسره بهم اشاره کرد بیا تو! من نگاش کردم اشاره کردم من🤦🏽‍♀️ گف اره رفتم تو سرمو تکون دادم 

ی کاغذ گذاشت رومیزش عین خنگارفتم جلو برش داشتم دیدم شمارشه😕 

دهنمو باز کردم فوش بدم تفام با خونا همه ریخت بیرون😂😂

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
2706