2733
2739
عنوان

دوست پسرم گفت عمل کن. من زشتم؟؟ +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 8736 بازدید | 171 پست
چرا اکثرا میگید اگه اون پول بده عمل کنم؟😭😭 واقعا نیازه؟

خب نظر منم بخون. واقعا هیچ احتیاجی نداری. نه دماغ نه.... هیچی. 

ما که در سایه ی خورشید معذب بودیم،چشممان کور سزاوار همین شب بودیم..... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا اکثرا میگید اگه اون پول بده عمل کنم؟😭😭 واقعا نیازه؟

وای خیلی ضعیفی چرا انقد زود تحت تاثیر حرف دیگران قرار میگیری🙁

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2742

من درک نمیکنم چه جور اجازه میدین یه پسر که هیچ کارتونه بهتون همچین حرفی بزنه همونجا چارتا بدو بیراه میگفتی بعدشم کات فور اور

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
والا😐😂فقط بلدن حرف مفت بزنن

حالا من عقد بودم پول عمل بینیمو بابام داد شوهرم میگفت حق نداری عمل کنی 😂😂گفتم خرجمو یکی دیگه میده گوهشو تو میخوری 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738
https://s4.uupload.ir/files/81f2f554-1213-47fd-8305-2ead38fd08cf_4eqw.jpeg https://s4.uupload. ...

زر میزنع خیلیم قشنگی

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2706