2737
2739
عنوان

عجییب ترین اسمایی ک شنیدین چی بوده یا فامیل 😳خودم امروز شنیدم😳😂

| مشاهده متن کامل بحث + 942 بازدید | 91 پست
با یکی تصادف کردم جلوی ماشین داغون شد  همینجوری با استرس و ترس پیدا شدم  بعد یارو خاست ک ...

وااای ینی بلند‌خندیدما😂😂😂😂

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخخخ فقط اونی ک گذاشته السا رقیه خخخخخ اخه مگه محبورتون کردن

خب دیگ دوس دارن ک میزارن😂

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵
2728

مامسون😐 اسم خودش محمد حسین بهش میگن مامسون😐😂😕

شخصی جهنم را برایم اینگونه توصیف کرد: در اخرین روز زندگی ات  در روی زمین شخصی که از خودت ساخته ای. شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد.
۱۱۱۱بود ک خرابش کردی زحمت کشبدی😂😂

اسکرین میگرفتی خووب🤣بزار بپاکم ببینم میشه 

همسر همه چی تمومم..تا ابد دوست دارم..مرسی که آرامش زندگی بهم میدی و همیشه به فکرمی🥰😘.موهای خوشگلی داری ولی به خاطر من کچل میکنی😁😘آخه خیلی بهت میاد 😜..همه میدونن عشق ما  چیه..💑..زندگی و سخت نگیرید..با سختیاش قشنگه 😃🙂
2738
گرفتم😂

رد کن بیاد یالا....🤣🤣عکس بفرس

همسر همه چی تمومم..تا ابد دوست دارم..مرسی که آرامش زندگی بهم میدی و همیشه به فکرمی🥰😘.موهای خوشگلی داری ولی به خاطر من کچل میکنی😁😘آخه خیلی بهت میاد 😜..همه میدونن عشق ما  چیه..💑..زندگی و سخت نگیرید..با سختیاش قشنگه 😃🙂
2706