2737
2739
عنوان

دلم شکست اجیا

199 بازدید | 33 پست

سلام به روی ماهتون

من قبلا یه سال کلاس والیبال میرفتم ولی بعد مادرم فوت شد منم ول کردم چون افسردگی گرفتم

از یه مربی سوال کردم گفت خیلییی دیره هجده سالگی برا والیبال

گف الان دیگه وقت حرفه ای شدن نیس همسنای تو برای تفریحی بودنش میان کلاس

خیلی خیلی ناراحت شدم💔

کاش منم شرایط داشتم زودتر بازی کنم💔

وا 😐 از ی مربی دیگه سوال کن 

خودم خودم خیلیارو دیدم ک تو سن ۳۰ سالگی هم‌والیبال میرن مسابقه نمیدونم البته😕

شخصی جهنم را برایم اینگونه توصیف کرد: در اخرین روز زندگی ات  در روی زمین شخصی که از خودت ساخته ای. شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وا 😐 از ی مربی دیگه سوال کن  خودم خودم خیلیارو دیدم ک تو سن ۳۰ سالگی هم‌والیبال میرن مسابقه ن ...

خیلی دلم شکست اصن گریه افتادم نتونسم کاری کنم

میدونستم دیره اجی ولی فک نمیکردم انقد💔

خیلی دلم شکست اصن گریه افتادم نتونسم کاری کنم میدونستم دیره اجی ولی فک نمیکردم انقد💔

چرا حتما والیبال ؟؟

ی ورزش دیگرو دنبال کن 

شخصی جهنم را برایم اینگونه توصیف کرد: در اخرین روز زندگی ات  در روی زمین شخصی که از خودت ساخته ای. شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد.
2738
مربی گف دیره خیلی ناراحت شدم باورت میشه اجی معلمم تو مدرسه میگف تو چندسال زیر دستم باشی میتونی بری ...

قدت چنده عزیزم؟

من یک ام اسی هستم و قراره مثل همه بخندم ، حرف بزنم ، به خاطر بسپرم ، بد‌و‌‌‌‌‌م بدوم..🕊
اندازه جونم والیبال دوست دارم شب و روز  تنها امیدم برا زندگیه باورم نمیشد دیر شده

یه حکمتی توشه 

حتما تو ی رشته دیگه موفق تری

ناامید نشو یچیز دیگرو دنبال کن حتما 

2706