2733
2734

من فیبرومم باعث خونریزی شدید میشه و قطع نمیشه قرص اچ دی میخورم قطع میشه.ولی باقرص اچ دی که نمیتونم باردارشم.دارو یاروشی غیرعمل جراحی هست که بتونم مصرف کنم وباردارشم.فیبرومم باعث خونریزیه.کسی چنین فیبرومی داشته تونسته باردارشه.حالم خیلی خرابع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودتون بهتر میدونین ولی اگه میتونین و شرایطشو دارین بردارین. چیز ترسناکی نیس...مث ی خال رو صورتتونه که میخواین بردارین...خال ها انواع مختلفی دارن...فیبرومام مختلفن....اینو پزشک متخصص باید تشخیص بده... ولی اگه بردارین بهتره. حتی اگه باردار هم بشین فیبروم با رشد جنین رشد میکنه و به دردتون اضافه میکنه...

خودتون بهتر میدونین ولی اگه میتونین و شرایطشو دارین بردارین. چیز ترسناکی نیس...مث ی خال رو صورتتونه ...

عزیزم من الان ۳باره دارم عمل میشم یکبار با دوبار لاپاراسکوپی

2738
میشه با فیبرومم باردارشدمیدونم.منتها مال من خونریزی داره

عزیزم شماموقع خونریزی هروعده یک قاشق سیاه دانه بایک لیوان اب بخور تاخونریزی قطع شددیگه نخور اگردوباره شروع شد بازم تگرارکن رحمت پاک پاک میشه

به خدا بگید بهم رحم کنه من تنهام بغلم کنه بهم امنیت بده من خیلی ازبی کسی ضربه خوردم😔😔
عزیزم شماموقع خونریزی هروعده یک قاشق سیاه دانه بایک لیوان اب بخور تاخونریزی قطع شددیگه نخور اگردوبار ...

البته یک قاشق مرباخوری گلم

به خدا بگید بهم رحم کنه من تنهام بغلم کنه بهم امنیت بده من خیلی ازبی کسی ضربه خوردم😔😔