2737
2739
عنوان

تکلیف من چیه😭

133 بازدید | 12 پست

تکلیف زنی که شوهرش حقوق میگیره نمیگه زن بیا این ۱۰۰ تومن

اصلا هم نمیزاره بری سر کار🥺

بچها چکارش کنم

نی نی یار جان🙁🙏ایندفعه با سیمکارت پدرشوهر خواهرم 😐😐😐کاربری ساختم...دیگه کل فامیل رو قبضه کردم رحم کن نترکون...منم قول میدم دختر خوبی باشم 😍🤭

حتی یه بارم لجم گرفت بهش گفتم مردایی که به زناشون خرجی نمیدن یه زن دزد بارمیارن

نوش جونه زنه

گناهشم پایه مرده😒

البته ۱ قرون دزدی از گلوم پایین نمیره

نی نی یار جان🙁🙏ایندفعه با سیمکارت پدرشوهر خواهرم 😐😐😐کاربری ساختم...دیگه کل فامیل رو قبضه کردم رحم کن نترکون...منم قول میدم دختر خوبی باشم 😍🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مثل تو

خدایا مال شما چه جوریه

2728

اگر تازه ازدواج کردی خیلی راه داای برای تغیر

اما اگر سالهاست ازدواج کردی..کنار اومدی باهاش بچه داری

متااسفانخ باید بگم این روش ایشون ادامه داره

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
اگر تازه ازدواج کردی خیلی راه داای برای تغیر اما اگر سالهاست ازدواج کردی..کنار اومدی باهاش بچه داری ...

۱۵ ساله همین اشغاله

خدایا مال شما چه جوریه

دقیقا مثل تو حقوق میگیره تمام میشه می‌ره ده تومنم نمیزاره‌تو کیفم مجردی حسرت پول تو جیبی داشتم گفتم ازدواج کنم شوهرم میده ازدواج کردم نکبت خاک تو سر بدتر در اومد همیشه ی خدا بی پولم

اگه دنیا عدالت داشت مرد هم بکارت داشت😏
۱۵ ساله همین اشغاله

خب الان یادت افتاده؟؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738
دقیقا مثل تو حقوق میگیره تمام میشه می‌ره ده تومنم نمیزاره‌تو کیفم مجردی حسرت پول تو جیبی داشتم گفتم ...

ناراحت نشی اینو میگم

مامانم میگه اینجور مردا بمیرن ادم حقوقشون رو بگیره😂😂😂😭😭😭

خب الان یادت افتاده؟؟

نه همیشه خدا عزاشو داشتم

ناراحت نشی اینو میگم مامانم میگه اینجور مردا بمیرن ادم حقوقشون رو بگیره😂😂😂😭😭😭

بدبختی اینه بمیره حقوقی به من نمی‌رسه عنتر اشغال

اگه دنیا عدالت داشت مرد هم بکارت داشت😏
بدبختی اینه بمیره حقوقی به من نمی‌رسه عنتر اشغال

چرا 😒