2737
2739

لطفا منو هم توی دعاتون جا بدید به عشقم برسم 

منم قول میدم سر نماز دعاتون کنم

لطفا دعام کنید برسم به عشق دلم من خیلی دوسش دارم 🥺

منم دعا کنید کسب و کارم رونق بگیره🙏🙏

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

برا ما دعا کنین مشکلات اقتصادیمون حل بشه مستاجری پیرمون کرد خونه بخریم

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳

دوستان تاپیک منم ی سر بزنید

امش بد جور دلم شکست

دعام کنید...دعام کنید ب حاجتمام برسم میخام ب نیت تموم اونایی ک تاپیکمو لایک کردن زیارت عاشورا بخونم

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
انشاالله امشب میرم حرم واسه همتون دعا میکنم شما هم برا بارداریم دعا کنید التماس دعاا

میشه لطفا دعا کنی خواهرم و برادرم زندگی شون سروسامان بگیره 

اسمشون سجاد و سمیرا هست

خیلی ممنون میشم ازت 

برای حاجت رواییت آیه الکرسی میخونم

خانوما میشه برای منم دعا کنید دعا کنید زندگیم رو به راه شه.برای درسام دعا کنید.من دیگه خسته شدم😔😔میدونم که خدا دست شما رو خالی نمیزاره حاجت روا شین♥

همه مجبور حکم تقدیریم کرد و ناکرد اختیاری نیست
2706