2733
2739
عنوان

کفش خریدم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1643 بازدید | 115 پست
اولا که لاغر و استخونیه بعد انگشتام کج و معوجه😑😂😂😂

😂😐🤚🏻 مهم نیست استفاده خاصی نداره 

مهم اینه خودت خوشگلی

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
😂😐🤚🏻 مهم نیست استفاده خاصی نداره  مهم اینه خودت خوشگلی

عزیز دلی

خدا رو شکر همین پاها منو یاری میکنن که هر جا خواستم برم😍

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قلب نشکونید

ینی چی ک پاهات عین مرده پشم داره فلان انگشتش درازه

مگ‌انگشتش تو چش شماس

خب اعضای بدن هر کی یجوره

خثتیخاثوثحثثتثخثحیکوییجثثکویخث۶هوسویث۹ثخیویوی هووووووووووو هیییییییییییی هاااااااااااا ثتثحثثتیاثحثحثتیت
2731
عزیز دلی خدا رو شکر همین پاها منو یاری میکنن که هر جا خواستم برم😍

شکر😍

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
2738
وسطی رفته تو😂😂😂

اون کوچولو هه رو انقد کوبیدی به اینور اونور از ترسش قایم شده 😂 

عزیزم شوخی کردم ناراحت نشی یوقت کلا انگشتای پا به خاطر کفش و اینا کج میشه 

قلب نشکونید ینی چی ک پاهات عین مرده پشم داره فلان انگشتش درازه مگ‌انگشتش تو چش شماس خب اعضای بدن ...

میگم ببخشید...ورزشکار چه رشته ای هستین؟

عضو گروه رز صورتی🌸وزن شروع ۵۸🌸وزن هدف ۵۳ 🌸اگه تونستین و به هر حیوونی مثل سگ و گربه خیابونی 🥺کمک کردین...لطفا بهم بگین که بهتون هدیه معنوی بدم⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦💜
اون کوچولو هه رو انقد کوبیدی به اینور اونور از ترسش قایم شده 😂  عزیزم شوخی کردم ناراحت نشی یو ...

دقیقا 😂😂😂😂

عضو گروه رز صورتی🌸وزن شروع ۵۸🌸وزن هدف ۵۳ 🌸اگه تونستین و به هر حیوونی مثل سگ و گربه خیابونی 🥺کمک کردین...لطفا بهم بگین که بهتون هدیه معنوی بدم⁦⁦⁦⁦⁦⁦⁦💜

خيللي بده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706