2733
2739

من خیلیییی طبعم گرم شده این مدت.انقدری که چشم درد و سردرد میگیرم ولی تا یه چیز سردی بخورم بهتر میشه

خواستم بدونم ریزش مو هم به علت طبع صفراویه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم طبعم سرده به منم‌ میگن این باعث ریزش موت هست😏😏 انگار هرچیزی باعث ریزش مو میشه

اره منم شنیدم.ولی خب هر چیزی زیادش بده 

من انگاری گرمای تنم زیاد شده حتی گرگرفتگیم دارم

خیلی متشکر از لطف شما و اینکه بنده رو صدا زدید انشاالله در پیام بعدی ولی میدم

خواهش میکنم

ببخشید مزاحمتون هم شدم

در واقع شما لطف میکنید که به مشکل دوستمون رسیدگی می کنید

خدا حیرتون بده

ماجور باشید به حق این شب مبارک

کسی چه می داند که من به گوشه ی خلوت چه عالمی دارم...

قابل توجه تمام عزیزانی که میگن گرمی شون زیاد شده ۷ روز بعد ۷ حزیزان که هفت حزیزان ۳۰ خرداد باید باشه میشه ۱۴ حزیزان و باید مصادف با ۶ تیر باشه اگر نتوانستید در ۳۰ خرداد حجامت کنید که البته الان هم از تاریخش گذشته روز ششم تیر برید و حجامت کنید و بعد از حجامت بعنوان غذا ماهی میل کنین تا مشکلتون حل بشه این مشکل شما به خاطر اینکه داریم وارد فصل گرم میشیم طبیعی هست برای خیلی ها حتما ۶ تیر حجامت کنین و ضمنا چیز هایی مانند عرق کاسنی و عرق شاهتره استفاده کنین احتمالا اگر ریزش مو بعلت گرمی و صفرا باشه مو های جلوی سر بیشتر می‌ریزن و بلکه باعث سردرد نیز بشنود در آن ناحیه ضمنا چیز های خنک هم میل کنن علاوه بر اون عرق هایی که گفتم و حجامت و تناول ماهی بعدش از عناب و اگر تونستید امر هندی هم استفاده کنین از خنکی ها هم استفاده کنین اگر همه موارد رو انجام بدید انشاالله حتما حتما بهتر میشید و انشاالله درمان 

2738
قابل توجه تمام عزیزانی که میگن گرمی شون زیاد شده ۷ روز بعد ۷ حزیزان که هفت حزیزان ۳۰ خرداد باید باشه ...

اتفاقا خیلییی سردرد دارم همراه با چشم درد که وقتی ماهی میخورم درجا خوب میشه سردردم

ریزش موهامم بله جلوی سرم بیشتزه.ولی پشت سرمم هست.بنظرتون حنا بزنم موهامو خوب میشه؟؟؟

اتفاقا خیلییی سردرد دارم همراه با چشم درد که وقتی ماهی میخورم درجا خوب میشه سردردم ریزش موهامم بله ...

حنا می‌تونه برای سردرد موثر باشه اما درمان ریشه ای و اصلی اونه باید خود جرمی رفع بشه نه اینکه علائم رو رفع کنیم اگر نمی‌توانید حجامت کنین اون یک مسئله دیگه هست بگید تا راهنمایی کنم و لی خیلی خوبه اگر انجام بدید

بله نمیتونم حجامت کنم😔

خیلی خب اون خیلی موثر و انشالله سریع الاثر بود و جدا از درمان گرمی برای خیلی از مسائل دیگه هم خوب بود و اگر گرمی شما درمان میشد خیلی از مشکلات دیگه تون هم که از گرمی هستن ولی این جا ذکر نکردید بهبود پیدا می‌کردد در مرحله اول حتما حتما حجامت کنین ولی اگر نمیشه مابقی دستورات رو صفت و سخت انجام بدید و خنکی هم مصرف کنین و گرمی نخورید

2706