2733
2739
عنوان

سر مامانم داد زدم داره گریه میکنه.

998 بازدید | 32 پست

همش‌رو مخم‌میره.طلاق گرفتن پدرمادرم .بعد بابام فقط پول دارو و ایزی لایف اجیمو میده اونم خوردخورد با بدختی هی باید واسش توضیح بدم بابامو.حالا هرروز مامانم میگ چرا کم داد چرا نگفنی زبون نداری و فلان. منم دیگ واقعا اصابم خراب شد داد زدم ب من چه قبل اینکه بابا من باشه شوهر تو بوده و مشکل خودتونه دیگ فک کن من مردم.هی غر میزد الانم نشسته داره گریه میکنه.خب واقعا ب من چه ک بابام‌پول نمیده خودمو جر‌بدم وقتی نمیده نمیده..من خر که با بیماریم ک اوت کرده تا بتونم میرم سرکار‌ بااین سنم قید همه چیزو زدم حتی دانشگامو ک دولتی رشته خوب اوردم .من ک‌نشد یبار ب پدریا مادرم بگم صدتومن بده ی کفش بخرم.برم هرزه شم خوبه ای بابا

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ویگ خسته شدم واقعا هی صب ک میشه میگم‌میزنم بیرون و دیگ برنمیگردم خونه ولی یاد اجیم مییوفتم ک فلجه جیگرم کباب میشه 

باید دیوانه تر باشیم اگرنه دیوانع خاهد کرد ما را درد دوران🙃...ی دختر قوی چیزی بود ک مجبور بودم باشم... 
2728

عزیزم.اولا خسته نباشی خدا قوت که کار میکنی.و.کمک خرج مادرتی ولی یه نصیحت میکنم اونم اینکه مادرت هم جنسته حتما خیلی سختشه که به دخترش بگه از پدرت پول بگیر ولی.واقعا فشار اقتصادی زیاده رو.مادرت دلم به حالش سوخت که پشتوانه مالی نداره سر افکنده ست تو هم حق داری عزیزم خدا بهتون.کمک.کنه

یکی هی التماس و زاری ب خدا که بچه دار شه و خدا به‌ش نمیده یکی ام مث‌ننه و بابا من که بدبختی از همه جاشون میبارید سه تا بچه اوردن 

یکی هی التماس و زاری ب خدا که بچه دار شه و خدا به‌ش نمیده یکی ام مث‌ننه و بابا من که بدبختی از همه ج ...

اسی چقدر سختی میکشی😔

👙🚫چرا میگم لایک نکنید باز لایک میکنید؟مریضی چیزی هستید🚫     نظر شماهم محترمه پس بحث راه نندازید.مرسی اه😂    این ایموجی رو گذاشتم👙چون میدونم به بهونه این امضارو میخونی و میفهمی که نباید لایک کنی😑😑😑😑😑😑👎👎        
2738
عزیزم.اولا خسته نباشی خدا قوت که کار میکنی.و.کمک خرج مادرتی ولی یه نصیحت میکنم اونم اینکه مادرت هم ج ...

درسته و مادرم دلم براش میسوزه ولی خو درک کنن منو .من الاان بیماریم اوت کرده خداشاهده بدون دکتر و دارو دارم سپری‌میکنم دردامو و زجرامو شبا تا صب زجر میکشم ولی مادرم نمیذارم بفهمع .هی میگم بهش درکم کن چندوقت رو مخم نرید  ولی بدتر میکنن

درسته و مادرم دلم براش میسوزه ولی خو درک کنن منو .من الاان بیماریم اوت کرده خداشاهده بدون دکتر و دار ...

عزیزم در کل من حقو به تو.میدم چون مادرت با علم به شرایط جدا شده و.وظیفه تو.نبست که دنبال پول.باشی ولی چون دیدم دختر باکمالات و.فهمیده یی هستی اینو.گفتم درک.کن... بزرگتری اشنایی کسی ندارید که در مورد میزان.نفقه تون.باهاش صحبت کنید به پدرتون بگه؟قانون مقداری مشخص نکرده؟نگهداری از خواهر مریضتون هم واقعا سخته خدا قوت

اسی چقدر سختی میکشی😔

بخدا تازه اگ بهت بگم چ دردای تو دلمه فقط الان چندتاشو گفتم .اگ بدونی اوج افتضاحیت زندگیمو میگی خدایا این بمیره اینقدر زجر نکشه.اخه مگ سنم چقدره ک اینقدر دارم سختی میکشم هعی .بخاطر پول و نداری و دربه دری نمیرم دکتر مجبورم تحمل کنم دردامو .

عزیزم در کل من حقو به تو.میدم چون مادرت با علم به شرایط جدا شده و.وظیفه تو.نبست که دنبال پول.باشی ول ...

چون طلاقشون توافقی بوده  نفقه ام چیزی ننوشتن .بابامم اگ بهش بگیم هی میگه درامدم کمه و البته شغلش جوریه ک واقعا درامدش کمه

2706