2737
2739

دوستان من الان ۸ ماهه با یه اقایی در ارتباط هستم و از اولم قصدمون ازدواج بوده و حدود یک ماهه دیگه برای خواستگاری و ببه برون اقدام میکنیم 

الان خواهرم سرکتاب باز کرده برای من  با کسی که موکل و جن اینا داره اقاهه بهش گفته که ۵ سال بیشتر باهم زندگی نمیکنن بعدش اقا منو طلاغ میده 😭😭😭😭 

الان چند روزه حالم خوب نیس نمیدونم باور کنم یا نه 😭

خواهرمم داره به همه میگه که خوب نیستش و بیخیالش شم دارم به مامان بایام به داداشم به همه داره میگه 

دیوونه شدم بخدا 😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

این حرفا چیه دیگه

با این چیزا کسی کسی رو تلاغ نمیده

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

حالا تا پنج سال دیگه خدابزرگه اینقدرم سرکتاب و رمالی نکنین انرژیش منفیه کارهای شگون دار بکنین تو این مدت خیرات بدین برای اموات  به حیوونا غذا بدین به نیازمندا کمک کنین درخت بکارین سرکتاب چیه 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه

استخاره بگیر عزیزم اینجوری خیالت راحت راحت میشه به اون سرکتاب باز کن ها اعتمادی نیست اونا پول سوا میکنند فقط

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2706