2733
2739
میخوایم خوابش کنیم با قرص خواب به زور ببریمش کمپ قرص خواب قوی اثر میکنه

خدا صبرت بده

یاد روزی افتادم که میخواستن شوهرمو ببرن ترک 

به خدا دارم گریه میکنم از وحشت و استرس اون روز 

داداشاش این قد زدنش تا تونستن بگیرنش و ببرنش 

برو دارو خانه بگیر  یه قرصخواب قوی 

یا با کمپ هماهنگ کن خودشون چند نفری میام میبرن

ولی به زور میبرین هیچ تاثیری نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پناه بر خدا  اطرافت آدمای شیشه ای هست  مراقب خودت باش  کنترل رو رفتارشون ندارن&nbs ...

عزیزم 🥲

در حد تفریحی میزنن 

از این پولدارای بی دردن که فکر میکنن همه چیز رو باید تجربه کرد

من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم که ناکس ، کس نمیگیرد بدین بالا نشینی ها  در راه شناخت دین هستم و تیکرم برای اونه ( دیدن این فیلم جرم است) رو حتما ببینید خواهرانه بهتون پیشنهاد میکنم من اصلا مذهبی نیستم من فقط به خالقم معتقدم انقدر درگیر پول جمع کردن شدیم که داشتم فکر میکردم چند نفرمون امام حسین و به سکه ی طلا میفروشیم!!! فرق ما با مردم جاهل اون زمان چی هست؟ نیاز جنسی داری؟ امکان ازدواج نیست؟ هر منطقی میگه یه طوری باید تخلیه ش کنی یا این ک عذاب بکشی، خدا تو قرآن میگه تو پاکدامن باش من تو رو از درون بی نیاز میکنم، آقا مگه من درون تو اون میل جنسی رو نذاشتم؟ خودم میدونم چطوری تو رو آروم کنم اگه عفیف باشی🤗 دوست داری همسرت پاکدامن باشه در آینده؟ خدا تو قرآن میگه خوب ها رو نصیب خوب ها میکنم بد ها رو نصیب بد ها، اگه میخوای شوهرت یا زنت عفیف باشه، باید خودت پاک باشی، نمیشه همه چرخ هاتو بزنی بگی بعد ازدواج همه رو قیچی میکنم😉کاربری قبلا دست دو نفر بوده و من سومی هستم 😇💐
2738
عزیزم 🥲 در حد تفریحی میزنن  از این پولدارای بی دردن که فکر میکنن همه چیز رو باید تجربه کرد

مگه دست خودشونه که تفریحی بزنن 

همچین گرفتار بشن و از قیافه بیافتن که نفهمن کی بود و چی بود و چی شد 

کسی که یه بار لب به شیشه بزنه تا عمر داره نمیتونه بزاره کنار مگر اینکه معجزه بشه

ببین عزیزم اگه فقد شیشه مصرف میکنه تو ابمیوه حل کن بعد بده بخوره میخوابه کلونازپام بهش نده دیاسپام ب ...

چیکار کنن قرص خواب حل کنن ابمیوه بدن بخوره چقد طول میکشه اثر کنه چرا کلونازپام ندن

2706