2733
2739
عنوان

کوکو سیب زمینی

251 بازدید | 19 پست

خانما داخل کوکو چه سبزی های تازه‌ای میشه ریخت سبزی خوردن دارم دلم میخواد بریزم داخلش کدوم خوشمزه میشه بریزم میشه جعفری با تره خورد کنم بریزم یا بد میشه کلا چی بریزم که خوشمزه بشه کوکوم با سیب آب پز؟؟؟

یه روزی بالاخره خدا منم میبینه😓🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تاالان درس نکردکوکوسیب زمینی هرکی خوب بلده بگه منم یادبگیرم

💫اونیکه ازماسره خدای بالاسره💫  خواهرجان این  مردم برای جنس ارزان ترمزمیزنن فرقی هم نداردبرایشان میوه وپیازباشدیاانسان جنس ارزان مشتری  زیاددارد خواهرم خودراارزان نفروش حجاب یعنی من جواهرم وهرکس لایق من نیست  
2728
2738
هرررررر سبزی بریزی خوشمزه میشه 

واقها پس نرسی الان با خیالت راحت پس خورد کنم بریزم غزیزم ی راهنمایی دیگه میکنی من برای بار اول میخوام درست کنم یعنی ی بار دفعه قبل اومدم دریت کنم همینکه موادو میریختم مواد پخش میشد منم اعصابم خورد شد ریختم بیرون دلیلشو میدونی چی بوده؟؟

یه روزی بالاخره خدا منم میبینه😓🥺

ابپز زیاد روغن جذب میکنه دوس ندارم 

من اینجوری درست میکنم

سیبزمینی رنده ،نعناخشک،فلفل سیاه،زرد چوبه،گشنیز،آرد،تخم مرغ ،یکم شیر ،پیاز

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
واقها پس نرسی الان با خیالت راحت پس خورد کنم بریزم غزیزم ی راهنمایی دیگه میکنی من برای بار اول میخوا ...

ارد میزدی

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
2706