2737
2739

بارها ب طلاق فکر کردین

یا ب سختی تحملش میکنید

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عجول و بددهن و گیر بود اخرین بحثیم ک داشتیم خیانتش بود  ۱ماهه خونه بابامم

خیانت در چ حذ

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 
من متنفرم ازش، هیچ حسی بهش ندارم،طلاقم نمیده 

چرا 

2738
چرا 

از چشمم افتاده، دوسش ندارم ،

ازم پول مخفی میکنه، پشت همه رو داره به جز، یکی صدتا فحشم بهم بده یه کلمه نمیگه، بهم پول نمیده، بیش از حد دروغگو و پنهان کاری میکنه، بهش اعتماد ندارم

چرا 

اوایل ازدست خونوادش خخ.خودش شکرخدا خوبه ولی ارزومه از طبقه دوم خونشون بریم اذیتم 

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
2706