2733
2739

من دوسال دکتر میرفتم همشون می گفتن تنبلی داری بعد رفتیم یه شهر دیگه گفت پلی کیستکی بعد لباسمو پوشیدم دیدم دکتر باز اومد گفت بخواب بعد سونو کرد گفت نه کیست داشته رفع شده و پلی کیستکی نیست حالا امروز رفتم سونو گفت pcoخفیف داری متوجه نمیشم با دارو حل میشه یا باید عمل شه و تا آخر عمرم بچه دارنمیشم تورو خدا بگین من خیلی ناراحتم .طفلی شوهرم دلم براش میسوزه😭😭

من این امضارو از یه کاربر برداشتم عالی بود جان مادر نمی آیی؟؟چین های پیشانی مادر به تعداددلخواهت نرسیده؟؟جان مادر......میدانی تصمیم دارم وقتی به دنیا آمدی یا حتی در دلم جوانه زدی و کلبه ی احزانم را گلستان کردی چه صدایت کنم؟(ستیا.محمد)جان مادر راستی  جایت خوب است.دلت برای نوازش های مادرانه تنگ نیست که نمی آیی؟جان مادر جان جانانم چه لذت بخش است وقتی حس میکنم تو هستی ودست روی شکمم بگذارم ..وبگویم جان مادر.عشق مادر خانه سوت وکور است نمی آیی ؟؟چه زیباست در جمع باشم وتو فریاد بزنی مامان وبگویم جان مادر خدا در نزدیکی توست؟؟؟اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است .اجازه بگیر وبیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم برایت آشیانه بسازم تا آرزوی عشقم برآورده شود وبابای تو شود راستی جان مادراز الان باید بگویم باید به همسرم باباجون بگی جان مادر پیشانیت را بوسیدن آرزویم شده وقتی که بدنت چند روز شسته نشده باشد و بوی شیر بدهی ولباس نوزادی به تن کنی دلم می خواهد ماچی  از بین دوابرویت بزنم وبگویم خدایا شکر .آخ که قلبم تیر میکشد به آن لحظه فکر میکنم.تنم می لرزد.من دوستت دارم حتی الان که ندارمت. من عاشقت هستم جان مادر .مرا رها نکن از این همه گریه های شبانه خسته شده ام  دیگر توانی برایم نمانده !!!!تورا میخوام جان مادر

فک نکنم ولی اینطوری باشه ها که بچه دار نشه ادم

من که مجردم راستش نمیدونم ولی میدونم خیلی بدبختی داره خیلیییییی ای خدا

تقدیر من از بند تو ازاد شدن نیست؛ ‏دیدی که گشودی در و من پر نگشودم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من کسی رو میشناختم با وجود پلی کیستیک باردار شد، پلی کیستیک با دارو درمان میشه ولی باید تغذیه ات رو رعایت کنی و اینکه احتمال بازگشتش هست

گر نگهدار من آن است که سنگ را در بغل شیشه نگه میدارد
2738
pco همون تنبلی تخمدانه دیگه قرص میدن میخوری ب شوهرت چ ربطی داره؟

ناراحته گلم

من این امضارو از یه کاربر برداشتم عالی بود جان مادر نمی آیی؟؟چین های پیشانی مادر به تعداددلخواهت نرسیده؟؟جان مادر......میدانی تصمیم دارم وقتی به دنیا آمدی یا حتی در دلم جوانه زدی و کلبه ی احزانم را گلستان کردی چه صدایت کنم؟(ستیا.محمد)جان مادر راستی  جایت خوب است.دلت برای نوازش های مادرانه تنگ نیست که نمی آیی؟جان مادر جان جانانم چه لذت بخش است وقتی حس میکنم تو هستی ودست روی شکمم بگذارم ..وبگویم جان مادر.عشق مادر خانه سوت وکور است نمی آیی ؟؟چه زیباست در جمع باشم وتو فریاد بزنی مامان وبگویم جان مادر خدا در نزدیکی توست؟؟؟اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است .اجازه بگیر وبیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم برایت آشیانه بسازم تا آرزوی عشقم برآورده شود وبابای تو شود راستی جان مادراز الان باید بگویم باید به همسرم باباجون بگی جان مادر پیشانیت را بوسیدن آرزویم شده وقتی که بدنت چند روز شسته نشده باشد و بوی شیر بدهی ولباس نوزادی به تن کنی دلم می خواهد ماچی  از بین دوابرویت بزنم وبگویم خدایا شکر .آخ که قلبم تیر میکشد به آن لحظه فکر میکنم.تنم می لرزد.من دوستت دارم حتی الان که ندارمت. من عاشقت هستم جان مادر .مرا رها نکن از این همه گریه های شبانه خسته شده ام  دیگر توانی برایم نمانده !!!!تورا میخوام جان مادر

واچرابزرگش میکنی 

خیلیارودیدم پلی کیستیکن ولی چنتا بچه دارن

هیچ مشکلی نیست 

من خودمم پلی کیستیکم

نازا نمیکنه ولی ممکنه مدت بچه دارشدنو یکم طولانی کنه همین

سبک زندگیتو تغییربدی درست میشه

نیازییم ب جراحی نیست 

کاربری سومم😑
😭😭😭بچه داری ؟

نه ۲سال اقدام کلی پول خرج این دکترا کردم اما هیچی

ببین تنبلی تخمدان که دیگه از چسبندگی رحم ک من دارم بدتر نیست 

اون حداقل درمان داره مال منه بدبخت نداره

مثبت فک کن اقدام کن نی نی دار هم میشی ب زودی امروزه دیگه ناباروری وجود نداره پس چیه میگن . خدا هم بزرگه

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2706