2737
2739
عنوان

چقدر گفتم اون کوفتیارو نخورین😢

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 47 پست
من همیشه همینو میگم 😭😭 ولی دیذم که چقدر تاثیر داسته تو زندگی اونایی که اعتقاد داشتن😭 حتی مادربز ...

نظرات فرق داره خب ولی وقتی قلبا قبول داشته باشی که همههه چیز دست خداست همه چیزای دیگه بی اثر میشه 

برای من برگ بی اذن الله به زمین نمی افته

ممنون عزیزم😢❤ فقط سرکه همینجا یسریا گفتن که اگه جن باشه نمیدونم یه همچین چیزی،باعث خشمشون میشه و ن ...

اون قلیابه.شمااسپندو انجام بده راحت تره

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا بعد از اون موضوع من رفتم دگتر الانم  تست پیش سرطانی مثبت شده عمل دارم خدایا کمکم کن من فق ...

انشالله که چیزی نیس عزیزم😢

دوستم یه چهار قل درمانی فرستادن

من خودمم دعای هفتم صحیفه رو با صدای علی فانی میخونم اروم میشم،معنی دعا رو بخون که دلت اروم بشه😢😢😢

2728
عزیزم باهاش غسل کنن که میره تو چاه

برا غسل تو یه سطل غسل کن ابشو بریز تو باغچه پای درختی گلی

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
ممنون عزیزم خیلی ممنون قلیاب چیه؟

کاربه اون نداشته باش .رو اسپند انجام بده راحت

2740
عزیزم ببخشید اینکه ایه قران رو بخونم رو چیزی و اتیشش بزنم اسفند منظورمه،گناه نداره؟ یا کفر نیس نارا ...

نه گلم.مگه خدایی نکرده قرانو اتیش میزنی.فوت میکنی رو اسپند دود میشه اثرخودشو میزاره

یه کاری بهت میگم هر وقت به مشکل برخوردی انجام بده 

دو رکعت نماز ساده حتی نتونستی نشسته بخون 

به نیت توبه و اشتغاثه به حضرت زهرا سلام الله 

سه تا صلوات به نیت حضرت زهرا سلام الله هم واقعا گره گشاست ...مداومت کن بهش ...از خانم بخواه آرامش و نشاط بیارن تو خونه 

بعدم پاشو کیک و شیرینی بپز جو خونه رو عوض کن نذار شیطان و ناامیدی حاکم بشه 

ممنونم❤ شب میلاده التماس دعا😢❤

اجابت ازخدا