2737
2739
عنوان

چقدر گفتم اون کوفتیارو نخورین😢

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 47 پست
من خر نباید به مامانم میگفتم،حتی مگسه رو هم کشتم که بندازم ولی مامانم نذاشت😭😭😭

خب اول خونه رو بگرد ببین دعایی چیزی پیدا میکنی،بعدم تو مفاتیح بگرد باطل السحر پیدا کن انجام بده

زندگیم روز به روز داره بهتر و شاد تر میشه😍خوشبختی و خوشحالی من ابدیه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شغال سرکه بریز جلو چارچوب درخونه  و گوشه به گوشه خونه سحر و جادو رو باطل  میکنه

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

عزیزم یه ظرف اب بردار ۱۱ بار سوره فلق بخون هر بار که میخونی فوت کن سمت اب بعد ۷۰ بار ذکر یا فتاح رو بگو و بازم فوت کن سمت اب بعد بده مامان بابات یه کم ازش بخورن و بعد با اون اب غسل کنن 

اصلش غسل کردن با اون ابه 

فقط روزای دوشنبه و چهار شنبه میشه اینکارو کرد 

ابش هم نباید بره تو چاه باید پای گلدون یا تو باغچه بریزید

هرچی باشه باطل میکنه

2728
من اعتقادی ندارم به این چیزا  یدالله فوق ایدیهم  خداوند که فقط میتونه اینجور چیزا رو تغی ...

من همیشه همینو میگم 😭😭

ولی دیذم که چقدر تاثیر داسته تو زندگی اونایی که اعتقاد داشتن😭

حتی مادربزرگمم از اینکه وقتی جوون بوده و تو اوجا دعواها تو خونشون طلسم دیده برام گفته😭😭😭😭😭

آخ که الهی خدا مزد دست همچین ادمایی تنگ نظری رو بده😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

همش بحث و دعوا بابا و مامانم قهرن مامانم میگه اگه خودکشی گناه نبود خودمو میکشتم😭😭😭

عزیزم بلند شو اول یه صدقه به این نیت بده بعد چهارقل وایت الکرسی به نیت کل خونواده بخون وبعد بقره پخش کن توخونه.این چهارقل درمانی هم واست میفرستم انجام بده حل میشه

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله

چی کار میشه کرد منم احساس میکنم یه خانمه یه دعا داد به شوهرم گفت زندگیتون خوب میشه اما من از عید دقیقا حالم بد شده چی کار کنم دعاها از خونه بندازم بیرون درست میشه دوستان من تازه وارده این سایتم 😭

2740

‍ 🍃🍃🍃🍃🍃

#دعای_چهار_قل_درمانی

"چهارقل درمانی"

برای سبڪ شدن خونه، مغازه، محل ڪار ...

از "امواج منفی"، "ترس"، "چشم نظر"، و

گریه بچه ها ... 👇

🌴خواندن ۴قل ؛

⚘سوره های ؛ "کافرون"، "توحید"، "فلق"، "ناس".

🌴 خواندن ۱۰ مرتبه آیه ۹۷و۹۸سوره مبارکه "مومنون"؛

⚘وَقُلْ رَبِّ أَعُوذُ بِکَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ ٩٧

وَأَعُوذُ بِکَ رَب أَنْ یَحْضُرُونِ ٩٨

🌴خواندن  ۱۰ مرتبه آیه ۳۳ سوره مبارکه "الرحمن"؛

⚘یَا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالإنْسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَنْ تَنْفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالأرْضِ فَانْفُذُوا لا تَنْفُذُونَ إِلا بِسُلْطَانٍ ﴿٣٣﴾

🌴یکمرتبه "آیه الکرسی"،

🌴 ۷ مرتبه سوره مبارکه "حمد"،

🌴 ۱۹ مرتبه؛

"بِسم الله الرحمن الرحیم"

🌼این آیات را روی ظرفی از  آب بخونید کمی بخورید ...

بعد به این آب کمی نمک یاسرکه اضافه کنید و چهارگوشه خونه بریزید ...

🌸 "چهارقل درمانی"

با آب و نمک برای چشم نظر،

و با آب و سرکه طلسم خونه را ازبین میبره ...

⭐حواستون باشه باید،

برعکس عقربه ساعت بریزید.

🌼همین کار را میتونید رو اسفند بخونید و تو خونه دودکنید ...

🌴انجام این عمل هفته ای یکبار خوبه مخصوصا از جمعه غروب تا یکشنبه غروب

و یا در مواقع ضروری🙏🌸

@Quran_movahed

═══✼🍃🌹🍃✼═══

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
عزیزم بلند شو اول یه صدقه به این نیت بده بعد چهارقل وایت الکرسی به نیت کل خونواده بخون وبعد بقره پخش ...

پول نقد فک نکنم داشته باشم،میشه از کارتم بگم فلان قدرش صدقه؟ یا مثلا یه مشت برنج به نیت صدقه فردا بدم پرندها؟

ممنونت میسم عزیزم😭😭😭😭

خدا خیرت بده

پول نقد فک نکنم داشته باشم،میشه از کارتم بگم فلان قدرش صدقه؟ یا مثلا یه مشت برنج به نیت صدقه فردا بد ...

پولو اره یه جایادداشت کن بعدا بده.الان نیت کن

‍ 🍃🍃🍃🍃🍃 #دعای_چهار_قل_درمانی "چهارقل درمانی" برای سبڪ شدن خونه، مغازه، محل ڪار ... از ...

ممنون عزیزم😢❤

فقط سرکه همینجا یسریا گفتن که اگه جن باشه نمیدونم یه همچین چیزی،باعث خشمشون میشه و نباید سرکه بریزیم تو خونه

شمانشنیدی؟