2737
2739
هر ۷۰۰۰کالری میشه یک کیلو کاهش

من متوجه نمیشم ...میشه بگی برام اگه هر چقدر بخورم و بسوزونم و صفرش کنم در هفته چقدر میتونم کم کنم ؟؟ تا آخرشب ۶۰۰ تا میخورم و صفرش میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من متوجه نمیشم ...میشه بگی برام اگه هر چقدر بخورم و بسوزونم و صفرش کنم در هفته چقدر میتونم کم کنم ؟؟ ...

ببین گلم شما مثلا باید ۱۲۰۰کالری بگیری تو روز ،میگین۶۰۰تا میگیرید و اونم میسوزونید ،پس روزی تقریبا ۱۰۰۰کالری،میشه هفته ای یک کیلو ،که نبایدم بیشتر بشه خطرناکه

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤️
2731
ببین گلم شما مثلا باید ۱۲۰۰کالری بگیری تو روز ،میگین۶۰۰تا میگیرید و اونم میسوزونید ،پس روزی تقریبا ۱ ...

یعنی با این روند هفته ای ۱ کیلو کم میکنم😍روزی ۶۰۰ میخورم و همون ۶۰۰ تا رو میسوزونم

یعنی با این روند هفته ای ۱ کیلو کم میکنم😍روزی ۶۰۰ میخورم و همون ۶۰۰ تا رو میسوزونم

آره  حتی اوایل بیشتر از یک کیلو کم میکنی

زندگیم روز به روز داره بهتر و شاد تر میشه😍خوشبختی و خوشحالی من ابدیه😊
2738

من یه مدتی با برنامه ی بشقاب و یه مدتم با برنامه ی کرفس کالری شماری  میکردم برای لاغری اما خب دیدم اصولی نیست بی برنامه برم جلو برنامه رژیم غذایی گرفتم. 

الان از وزن 88/500بعد از زایمان شدم 82 توی 45 روز

اللهم صل علی محمد وآل محمد
روزی ۶۰۰ تا میخورم کم نیست صدمه نزنه ...یعنی هفته ای ۴۲۰۰ میخورم و ۴۲۰۰ میسوزونم ......تثبیت نمیشع

معمولش باید روزی ۷۰۰بگیرید ،و نسوزه ،ینی میتونید همون ۱۲۰۰رو بگیرید ۵۰۰تا رو بسوزونید ،بعدا عوارض داره کاهش وزن شدید ،اگر دیدید هفته ای یک کیلو بیشتر کم شد ،بیضتر بخورید ،مولتی ویتامین و مکمل پوست و مو هم استفاده کنید

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤️
2706