2737
2739
عنوان

دخترم ۳سالشه

184 بازدید | 26 پست

حرف نمیزنه البته کلمه میگه وبیشترحرف های نامفهوم میزنه نمیدونم چیکارکنم دارم دیونه میشم دوس ندارم مهمونی ،پارک،شهربازی برم ،چون بادیدن بچه های دیگه عذاب میکشم نه اینکه حسودباشم،فقط اشک تووچشام جمع میشه درکم کنید منم یه مادرم دارم دیونه میشم توروخدا اگه دوس داشتین ازته دل برای دخترم دعاکنید بزودی زبون بازکنه😭😭😭😭😭😭

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
انشالله زودتر زبون باز میکنه عزیزم نذر حضرت رقیه کن من شله زرد نذر کردم انشالله دختر شما هم به زودی ...

خیلی ممنون خواهری.هرنذری که دوست داشته باشم میتونم کنم؟

اصلا ناراحت نباش عجله نکن منم پسرم تا ۳ سالگی فقط کلمه نامفهوم میگفت همین که بزرگتر شد حرف زدنش عالی ...

خداروشکر باورت میشه افسردگی گرفتم بابت این موضوع الانم باگریه دارم تایپ میکنم بخدا جگرم خون شده هرکی میپرسه بچت چند سالشه یاسوال میکنن آتیش میگیرم

عزیزم ی گفتار درمان خیلی خوب پیدا کن تو شهرتون بعده چند جلسه بچت ه حرف میاد...پسر خاله منم همینجور ب ...

باشه عزیزم چشم .راستی پسر خالتون چندسالشونه؟

بردم ولی دکترش خوب نبوددیگه نبردمش،نه عزیزم این مکمل هاروندادم

نگاه عجله نکن گلم ...مطمئن باش تا 4 سالگی به حرف میاد من از این موردا زیاد داشتم فقط باید از موقعیت های استزس زا و عصبی دور باشه دورررر ...هیچ وقت تو خونت جیغ نزن یا مهمونی هایی که صاحب خونه صداش بلند نرو خیلی همیشع با ملایمت صحبت کن خودت همیشه غرق در ارامش باش ...چون بچه هایی اضطراب درونیشون بالاست قادر به حرف زدن نمیشن زود و این اضطرابو استرسو از مادر میگیرن 

2706