2737
2739

من همین مشکلو دارم نوبت واسه مشاوره گرفتم که دکتر بم بگه چیکار کنم

شازده کوچولو : فرق دوس داشتن و عاشق شدن چیه ؟ اگع یک گل رو دوس داشتع باشی اونو میچینی ولی اگع عاشقش باشی هر روز بهش آب میدی و مراقبشی :) وجود ط تنها دلیله امید به فرداس ♥️ به سلامتی پدری که ساقی نبود اما عرق میریخت ما میخوردیم ..!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چربه پوستت؟کی وقت گرفتی؟

بله هس قبلا هم پیش همین دکتر برای جوش میرفتم که الان خوب شد دارم برا گودی میرم.

سره دکتره خیلییییی شلوغه نوبتاش همه پره نوبت منو زده ۲۰ شهریور😫

شازده کوچولو : فرق دوس داشتن و عاشق شدن چیه ؟ اگع یک گل رو دوس داشتع باشی اونو میچینی ولی اگع عاشقش باشی هر روز بهش آب میدی و مراقبشی :) وجود ط تنها دلیله امید به فرداس ♥️ به سلامتی پدری که ساقی نبود اما عرق میریخت ما میخوردیم ..!
بله هس قبلا هم پیش همین دکتر برای جوش میرفتم که الان خوب شد دارم برا گودی میرم. سره دکتره خیلییییی ...

میشه اگه رفتی بهم بگی چه داروهایی و چه روشی رو برات تجویز کرد ؟اگر میشه من تو خصوصی شمارمو بفرستم یا شما شمارتونو بفرستین شاید من کلا کاربریمو یطع کنم چون کنکوریمم

میشه اگه رفتی بهم بگی چه داروهایی و چه روشی رو برات تجویز کرد ؟اگر میشه من تو خصوصی شمارمو بفرستم یا ...

بله حتما 

ولی خب بستگی به پوستت داره باید به یه متخصص نشون بدی که چه روشی براش مناسبه

ولی خب شنیدم میکرونیدلینگ و سابسیژن خیلییییی خوبههههه

2738