2737
2739

من درمانش کردم بدون هیچ قرص ودارویی، ورزش کن ورزش کن ورزش کن و البته تغذیه خوب، اگه فقر آهن داری چایی کمتر بخور

دنیا جای خوبی برای شاعر شدن نیست، اینبار که برگردم درخت می شوم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پریودتون نامنظم بود؟ چ ورزشی مثلا؟

من بعضی وقتها چند ماه اصلا پریود نمیشدم، نظم پیشکش، ایروبیک میرفتم باشگاه،  بعضی وقتها صبح ها میرفتم دو، میدونی باید ورزش شاد و پر انرژی داشته باشی پس ویتامین ها رو با تغذیه خوب ب بدنت برسون، ورزشهای شاد و پرتحرک 

2731
من بعضی وقتها چند ماه اصلا پریود نمیشدم، نظم پیشکش، ایروبیک میرفتم باشگاه،  بعضی وقتها صبح ها م ...

خیلی ممنون از کمکت دوست عزیز

من زیاد شرایط ورزش ندارم و اقدام کردم به بارداری میخوام پریودم منظم شه

خیلی ممنون از کمکت دوست عزیز من زیاد شرایط ورزش ندارم و اقدام کردم به بارداری میخوام پریودم منظم شه

خواهش میکنم اگه نمیتونی ورزش کنی رقص هم خوبه 

من یک ماهه میخورم دیذوز باید پری میشدم نشدم🥴😟

به امید خدا ۱۴۰۰/۸/۶بیبی چکم در اوج ناباوری مثبت شد آزمایشمم مثبت شد دعا کنید سالم و صالح بیاد بغلم محتاجم به دعای تک تکتون مامانی منتظرتم سالم بیای بغلم😍
2740
من یک ماهه میخورم دیذوز باید پری میشدم نشدم🥴😟

ای بابااا

من دیشب خریدم حالا نمیدونم دیگه کی پریود بشم که شروع کنم به مصرفش

چون دو هفتست اقدام به بارداری کردم نمیتونم همینجوری بخورم

ای بابااا من دیشب خریدم حالا نمیدونم دیگه کی پریود بشم که شروع کنم به مصرفش چون دو هفتست اقدام به ...

ولی من دوسال بود پریودیام علامت نداشته الان دلدردو کمر دردو پادرد دارم ولی خودش نیست🥺😔منم اقدامم

به امید خدا ۱۴۰۰/۸/۶بیبی چکم در اوج ناباوری مثبت شد آزمایشمم مثبت شد دعا کنید سالم و صالح بیاد بغلم محتاجم به دعای تک تکتون مامانی منتظرتم سالم بیای بغلم😍
ولی من دوسال بود پریودیام علامت نداشته الان دلدردو کمر دردو پادرد دارم ولی خودش نیست🥺😔منم اقدامم

عزیییزم ان شاءالله به زودی باردار بشی😍

حالا شاید تا یکی دو روز دیگه بیاد

شما کی شروع کردین به مصرف؟پریود بودین که شروع کردین؟

بله از روز اول پریودشروع کردم ۷ روز پریودی هم ۴۰قطره صبح هم شب میخوردم دوران پاکیو فقط صبح ناشتا

امیدوارم بیاد

2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز