2733
2734

سلام دیگه خسته شدم از دستش هرچی میشه فورا به خانوادش میگه ، امروز برق رفت همین فورا گزارش داد نمی دونم از دستش چی بکنم همه راهها رو امتحان کردم اصلا تاثیری نداره ، خانوادشم تایید میکنن کارشو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی سخته تغییر دادن این اشخاص ،بیشتر هم به خاطر اینه که تو بچگی ازشون  حرف کشیدن و تشویقش کردن ،و شرطی شدن ،شوهر منم تا حدودی اینطوریه، باید چند بار ازش سوء استفاده شه تا متوجه بشه 

2738
یه بار که گوزید فوری گوشیو وردار به خانوادش بگو😂نمیخواستم ازین خبر مهم جا بمونین. تا دفعه دیگه هرچی ...

😆😆😆😆

پر طاووس 🦚🦚🦚    قشنگ است به کرکس ندهندش               معرفت دُرّ 💎💎💎  گرانیست به هرکس ندهندش                                  
بعضی ها از رو عادته ،مثلا خونواده ی شوهرم مدام تلفنی در ارتباطن و یه جورایی ناخواسته در جریان زندگی ...

اره دقیقا منم اینجوریم

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  

این مثل خواهرمنه

اگه بخوام برم بیرون هرکس و ناکسی خونمون باشع میگه مریم رفت با دوستش (اسم دوستمو میگه )(اسم رستورانو ک میرم میگه)(سفارشمم هرچی باشه میگه)

دوس دارم انقدر برنمش خونش بپاشه ررو دیوااار خدا مرگش بده

2706