2752
2734
عنوان

مدارس شبانه رودر کانادا و انگلیس

368 بازدید | 2 پست

ببخشید من یه مقاله ای مطالعه کردم در مورد مدارس شبانه روزی در کانادا و انگلیس 

که امکانات رفاهی و تحصیلی بالایی دارند 

و اینکه ورود به دانشگاه اگر در این مدارس تحصیل کرده باشیم خیلی راحت تره هست

من کلاس دهم هستم و برای تحصیل در پایه ی یازدهم و دوازدهم قصد تحصیل در این مدارس رو دارم

لطفاً اگه کسی خودش با دوستانش این کار رو کرده لطفاً بگید چه طور و چه گونه این مار رو باید کرد

و این من جنسیت ام دختره به نظرتون پدر و مادرم اجازه می دن به خصوص مامانم وابسته هست چون تک دخترم

و اینکه اگه کسی رفته ارزششو داره؟

و تا چه حد باید به زبان مسلط باشم؟

هزینه تحصیل چه قدره چون خیلی پولدار نیستیم ولی وضع مالی مون نسبتا خوبه؟

واینکه از لحاظ شرایط زندگی اذیت نمیشم؟

اصلا تصیمم درسته؟

با وضعیت دلار الان میلیاردی پول میخوادا بعدشم دانشگاه های اونجا آزمونیه و باید واسه کانادا هم انگلیسی بلد باشی هم فرانسوی همشون امتحان داره اگه بتونی رتبه بیاری تو آزمونا بورسیه بهت میدن مجانیه وگرنه اگه پولشو داری فقط کافیه از مدرسه خصوصی اونجا پذیرش بگیری پول بدی راحت میری اونجا ولی شخصیا هزینش سنگینه سخت هم نمیگیرن فقط باید زبانو حتما بلد باشی

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید