2737
2739
دوستان عزیز سلام قرار بود بار جدید که رسید خبر بدم . اصل آلمانی بسته های 80 تایی 45000 تومان فقط 90 تا موجود داریم در صورت تمایل به خرید با من تماس بگیرید 09122124453 برای دوستانی که ممکنه با nappy sacks آشنایی نداشته باشن ، یه بار دیگه توضیحشو میزارم ........................................................................ کیسه های بودار یا همون Nappy Sacks برای مادرانی که کوچولوهاشون پوشک میشن بسیار کارامد هست . پوشک کثیف رو توی این کیسه ها میزارید و درشو میبندید . اگه توی دستشویی توی سطل بندازید بوی خوب از اونجا میاد نه بوی بد پوشک کثیف . برای مواقعی هم که خونه کسی مهمون هستید یا توی مطب دکتر یا ماشین ... مجبور به تعویض پوشک کوچولوتون میشید ، میتونید با خیال راحت پوشک و یا لباس کثیف دلبندتون رو توی این کیسه ها بزارید و داخل کیف یا ساک نوزاد قرار بدید و نگران هیچ بوی بدی نباشید . من خودم دخترم الان 4 سالشه ولی از نوزادی تا 2 سال و 2 ماهگی که از پوشک گرفتمش همش از همین کیسه های بودار استفاده کردم و شخصا خودم خیلی خیلی راضی بودم و به همه مامانای گل پیشنهاد میکنم . در حال حاضر 90 تا موجود هست . برند Paclan در بسته های 80 تایی شماره تماس جهت خرید : 09122124453