2733
2734
عنوان

جنسیت جنین از روی سونو ان تی

247 بازدید | 30 پست

بچه ها این عکس سونو ان تی من هست، به نظرتون جنسیتش چیه؟

آیا اون زائده بین پاهاش میتونه بیانگر جنسیتش باشه؟ یا طبق تئوری nub اولش آلت جنسی هر دو بیرون زده هست؟

کسی اطلاع داره؟

سونوگرافیستم خیلی بداخلاق بود و فقط در صورت ۱۰۰٪ بودن میگه وگرنه احتمالی اصلاً نمیگه 🙄

گاه آنچه مصیبتی بزرگ به نظر میرسد به عظیم ترین خیر و صلاح زندگیمان بدل میشود.
-Louise Hay-

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جفت بچه هامو ان تی گفت الت تناسلی کامل نیست و ستون فقراتش یکی پسرونه و یکی دخترونه ست ۱۲ هفته و ۱۲هفته و ۴ روز رفتم. پسرمو درست گفت اینم هفته دیگه انومالی میفرسته احتمالا

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
جفت بچه هامو ان تی گفت الت تناسلی کامل نیست و ستون فقراتش یکی پسرونه و یکی دخترونه ست ۱۲ هفته و ۱۲هف ...

برا منم دوقلو بود ولی یکیش مرده بود 😞

گاه آنچه مصیبتی بزرگ به نظر میرسد به عظیم ترین خیر و صلاح زندگیمان بدل میشود.
-Louise Hay-
۱۶۳ بود

دختر

تیکری که مشاهده میکنید برای آزمون وکالتمه 😍😍. میشه برای قبولیم یه صلوات بفرستید خیلی آرزو دارم خانم وکیل شم .توجه توجه این کاریری توسط دو نفر استفاده میشه من و دوستم
2706