2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم تلاشمیکنه مثلا شرایط زندگیم اروم باشه ولی از طرفی میگه باید برگردیم خونه خودمون یا همش پیش خان ...

خب پس مشکل تویی جو خونه رو عوض کن باهاش همه جا برو وبزار بهترین لحظات کنارتوباشه چجوری بگم شوخی خنده و...‌اون الان اونجا بیشترمیگه میخنده خب منم جایی زوانتخاب میکنم ک خوش بگدره نه اینکه بیام اخم خانوم روببینم

فقط خودتوخودتوخودت
اگر قراز بود خودکشی راه حل باشه هیچوقت به این دنیا نمیومدیم. اینجوری هم دنیامون خراب میشه هم اخرتمون ...

اره اگه خودکشی گناه نداشت حتما خودکشی میکردم.چون یه بار هم مرگو تجربه کردم سر زایمان فقطاون ارامش بود و بس.

ولی خونه مامانم هم برم دلم نمیخواد حتی یه روزم مادرشوهرم بچه مو نگه داره چون تربیت بچه های خودشو دیدم یه مشت ادم وابسته و بدبخت که هیچ کار بدون اجازه مادر نمیتونن بکنن و ضعیفن.و کاملا از نظر عقیده و فکر هم قبولش ندارم.وگرنه راحت سرمو میذاشتم زمین میمردم.میترسم اون نگهش داره.مامان خودم هم تلاش کنه بچه مو بگیره اون خانواده نمیدن خیییلیییی عجیبن نمیخوام کلمات زشت به کار ببرم

2731
اره اگه خودکشی گناه نداشت حتما خودکشی میکردم.چون یه بار هم مرگو تجربه کردم سر زایمان فقطاون ارامش بو ...

عزیزم خدا نکنه بمیری ان شاالله بالا سر بچت باشی و خوشبختیش رو ببینی

با شوهرت حرف بزنی فایده نداره؟ در ارامش و منطقی

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
چرا عزیزم حرف حسابش چیه پدر مادر شما چی  باهاش صحبت نکردن

یه دفعه دو سه روز رفتم خونه بابام اونا کمکم کنن.هر کاری میخواستم برام میکردن و میکنن.گفتم با باباش حرف بزنین تا بیارتش سر حرف حساب.ولی باباش راحت حرف دیکته شده از طرف پسر خودشو به خوردم داد که به ما مربوط نیس.

خودمو میکشم بیا بریم مشاور قبول نمیکنه

یه دفعه کلیییی کتکم زد سر خانواده اش که بهشون بد گفتم سیاه و کبود شدم قبول کرد بریم مشاور ولی بعدش زد زیرش

خونه تو جابجا کن، دخالت ها کمتر میشه، زندگی تون خوب میشه.

خونه مون دو ساله جابجا کردم رفتم پردیس تو بیابون نشستم پول پیششم خودم از طلاهام دادم.ولی بازم زر زر میکنن.شوهر میگه تقصیر توعه من تو بیابون نشستم نمیگه من بیشتر تو سختی ام

عزیزم آروم باش خدا به دلت صبر بده منم همینجور بودم دقیقا  اول برو پیش یه مشاور خوب نه از این ...

افسردگی مو همه دکترا تایید کردن.حتی خودش دیده یهو حمله بهم دست میده میوفتم یه گوشه میترسه ولی حاضر نیس بیاد مشاور.

شما کدوم مشاور رفتی؟

2740
اخخخخ قاضی شاید بگه پدرش صلاحیت نداره

بعیده بگه.فقط یه بار کتکم زد رفتم پزشکی قانونی بعیده عدم صلاحیت بدن.

و اینکه خواهرش حقوق خونده وکیل زیاد میشناسه هزار راهکار و روش های عوضی نشونش میده میدونم

افسردگی مو همه دکترا تایید کردن.حتی خودش دیده یهو حمله بهم دست میده میوفتم یه گوشه میترسه ولی حاضر ن ...

من خودم نرفتم اتفاقاتی افتاد از جانب مامانش که خودش فهمید چقدر اینا آدمای بدین ولی یه مشاور خوب میشناسم درخواست بده شمارشو برات بفرستم

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرت چرا ازت سرد شد؟ 

حرفای مادرش.اون خونه بودیم همش با من با لجبازی دعوا میکرد و من ساکت میموندم که میشنون ساکت میگفت بشنون بدتر داد میزد.دگ بعد یه سال صدای من دراومد داد زدم مامانش هر دفعه تا من داد زدم دوید اومد پایین که چی شده؟دراخر هم به من با ارامش ثابت میکرد تقصیر توعه دگ

حالا تابلو تقصیر پسرش بود.

اخر سرم یهو شوهرم گفت از این خونه بلند میشم تابلو بود باهاشون دعواشون شده ولی من ازخدا خواسته همه جوره پایه شدم.بعد به دنیا اومدن بچه ام یه ماهاز زایمانم نگذشته بود که با من دعوا کرررد و گریه و زاری که خدا ازت نگذره به خاطر دعواهایی که کردی و حرفایبدی که زدی من پسرمو از خونه ام بیرون کردم.ناگفته نمونه اون خونه خودمون بود.و گفت نمیتونستم تحمل کنم یکی این حرفا رو بزنه نیام بزنم تو دهنش.منم باز هیچی نگفتم تشکر کردم بابت زحمات اون مدتش و رفتم.چون اون مدت خودم هییییچ کار نه برای خودم نه بچه ام نمیتونستم بکنم تقریبا فلج بودم.دقبل زایمانم کرونا گرفتم زایمان اورژانسی زودرس شدم و شش روز رفتم تو کما بعدش تا همین یه ماه پیش با اینکه نه ماه گذشته ضعیف و لاجون بودم

اخه اگه میدونستم چیکار کنم میکردم!نمیدونم چه کنم؟

منم تقریبا موقعیت شما رو دارم درکت میکنم منم دلم بحال خودم میسوزه  شوهرم خیلی عصبیه 😐بخدا منم دیوونه کرده بنظرم حتما برو پیش روانشناس اگه شوهرتم میاد ببرش من شوهرم نمیزاره ولی احساس میکنم افسردگی گرفتم  😓

2706